R E K L A M A

Motorola One Action zaprezentowana oficjalnie

Opublikowane:
Motorola One Action
Motorola One Action
fot. Motorola

Motorola zaprezentowała nowy model One Action, wyposażony w specjalny, dodatkowy aparat, dedykowany rejestracji filmów i oferujący ciekawą funkcję oraz szerokokątny obiektyw.

"Ultraszerokokątna kamera akcji" - jak nowy aparat określa producent - umożliwia nagrywanie wideo w orientacji poziomej, gdy telefon jest trzymany pionowo. Pozwala to wygodniej nagrywać filmy - nawet, gdy telefon jest zamocowany np. w rowerowym uchwycie. Aparat ten ma 16-megapikselową matrycę, pole widzenia 117 stopni, elektroniczną stabilizację obrazu oraz technologię Quad Pixel, łączącą sąsiednie piksele w jeden większy, by zapewnić lepszą jakość obrazu w słabym świetle. Zapis wideo dokonywany jest w rozdzielczości Full HD w tempie 60 kl/s. Motorola One Action ma także 12-megapikselowy aparat główny, wspomagany 5-megapikselową matrycą do rozmywania tła.

Smartfon wyposażono w 6,3-calowy wyświetlacz CinemaVision o proporcjach boków 21:9 i rozdzielczości Full HD+. W otworku w narożniku ekranu, zamontowano 13-megapikselowy aparat do selfie. Sercem One Action jest ośmiordzeniowy procesor Exynos 9609, wspomagany przez 4 GB RAM-u i 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować kartą microSD. Jest również hybrydowy DualSIM, minijack i nagłośnienie Dolby, zaś na tylnej ściance znalazł sie czytnik linii papilarnych. Zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 3500 mAh, z szybkim ładowaniem 10 W. Wszystko pod kontrolą czystego Androida Pie, wzbogaconego o Akcje Gestów Moto, które ułatwiają codzienne interakcje z telefonem. Dzięki nim wystarczy obracać nadgarstkiem w celu uruchomienia aparatu, potrząsać dwukrotnie ręką, aby włączyć latarkę albo poruszać się po menu za pomocą nowo zaprojektowanej nawigacji jednym przyciskiem. Wyświetlacz moto prezentuje podgląd powiadomień i aktualności, dzięki czemu widać, co się dzieje, bez odblokowywania telefonu. W ramach programu Android One użytkownicy mogą liczyć na comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez 3 lata.

Motorola One Action będzie dostępna w Polsce od 16 sierpnia 2019 roku w cenie 1099 zł. Do wyboru są dwa kolory obudowy.

Na podstawie Motorola

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!