R E K L A M A

Samsung Galaxy Note 10 - europejskie ceny i nowe słuchawki

Opublikowane:
Samsung Galaxy Note 10
Samsung Galaxy Note 10
fot. Samsung via Winfuture

Berliński leakster Roland Quandt podzielił się na Twitterze nowymi informacjami na temat Samsunga Galaxy Note 10. Podał prawdopodobne ceny, wspomniał również o nowych słuchawkach.

Według informacji Quandta, który powołuje się na dane pochodzące od przedstawicieli sieci handlowych (które mogą być dość wiarygodne), podaje, że w europejskiej dystrybucji Samsung Galaxy Note 10 pojawi się w wersji z co najmniej 256 GB pamięci wewnętrznej - należy też zakładać, że w sprzedaży będzie też droższy wariant, z nośnikiem 512 GB. Na razie jednak znamy ceny bazowych wersji - a te wyniosą 999 i 1149 euro, odpowiednio dla Note10 i Note10+. Po przeliczeniu daje to 4269 i 4904 zł. Możemy zatem powróżyć i stwierdzić, że na naszym rynku ceny mogą wynosić 4299 i 4999 zł. Leakster zaznacza jednak, że ceny mogą się różnić pomiędzy poszczególnymi rynkami. Te podawane dziś - pochodzą zapewne od handlowców z Niemiec.

Quandt wspomina również o nowych, przewodowych słuchawkach, które trafią do sprzedaży w komplecie z Galaxy Note10. Mają one być wyposażone w układ redukcji szumów otoczenia i we wtyk USB-C. Możliwe, że w obudowie wtyku znajdą się jakieś dodatkowe układy elektroniczne przetwornika cyfrowo-analogowego - tak, jak niegdyś zrobiło to HTC. Leakster wspomina również o nowej ładowarce EP-N5200 20 W i podstawce do ładowania bezprzewodowego 9 W.

Na podstawie informacji 1, 2

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Adam
Do cen należy dodać jeszcze podatek wat, oraz marżę sklepów. Wówczas ceny będą znacznie wyższe niż te napisane przez autora tekstu a po za tym u nas w kraju ceny prawie zawsze były wyższe niż na zachodzie Europy. Ot taki paradoks dziejowy, ponieważ dla producentów konsumenci są dużo bogatszymi ludźmi od na przykład Francuzów.
.99.253.254 | 12 Jul 2019, 20:07