R E K L A M A

Samsung Galaxy Note10 - zadebiutuje jednak wcześniej? (akt)

Opublikowane:
fot. @OnLeaks i Pricebaba

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Samsung Galaxy Note10 ma zadebiutować 10 sierpnia, co zdawało się pasować do oznaczenia smartfonu... Ale jest kolejna plotka - debiut będzie wcześniejszy!

Nowa plotka cechuje się podobną wiarygodnością, jak poprzednia. Niewielką... Tym razem dowiadujemy się, że premiera odbędzie się nieco wcześniej - 7 sierpnia. Dlaczego akurat w tym dniu? Nie wiadomo. Wiadomo za to, że premiera ma się odbyć w nowojorskim Barclays Center, dokładnie tam, gdzie ubiegłoroczna. Pamiętajcie jednak, że to nadal nie jest oficjalna informacja, a data oraz lokalizacja mogą się jeszcze zmienić.

Wciąż nie wiadomo, co z modelem Samsung Galaxy Fold. Po tym, jak producent zdementował pogłoski o premierze w lipcu, nowej daty nie widać. Jest jednak światełko w tunelu: podczas niedawnej konferencji branżowej, Kim Seong-Cheol, wiceprezes Samsung Display powiedział, że "udało się przezwyciężyć większość problemów z ekranem i Galaxy Fold jest gotów do premiery rynkowej". Niestety, nie było mowy o konkretnej dacie. Wszyscy zgodnie prognozują, że start Folda może zbiec się z premierą Galaxy Note10.

Na podstawie informacji CNET i TheInvestor

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!