R E K L A M A

Samsung Galaxy Note10 Pro - wiemy, jak wygląda!

Opublikowane:
Samsung Galaxy Note10 Pro i Note 10
Samsung Galaxy Note10 Pro i Note 10
fot. Onleaks i Pricebaba

Ledwie obejrzeliśmy rendery przedstawiające przypuszczalny wygląd Samsunga Galaxy Note10, a już Steve Hemmerstoffer wraca do nas z wizualizacjami Samsunga Galaxy Note10 Pro.

Steve Hemmerstoffer, znany szerzej jako OnLeaks, tym razem zaprosił do współpracy grafików z Pricebaba - i pokazuje nam drugie z planowanych na ten rok wcielenie Galaxy Note. Tym razem jest to większy Galaxy Note10 Pro, z ekranem o przekątnej 6,75 cala. Właściwie, Pro wygląda niemal tak samo, jak jego mniejszy brat. Ma podobny ekran Infinity O z centralnie umieszczonym otworkiem przedniego aparatu, podobnie zaokrąglone krawędzie i płasko ścięte kró?sze boki obudowy. Niestety, nadal nie ma minijacka. Wymiary obudowy określono na 162,3 x 77,4 x 7,9 mm, przy czym na wysokości tylnego aparatu grubość wzrośnie do 8,5 mm.

Pewne różnice zauważymy natomiast na tyle obudowy. Główny aparat fotograficzny jest - podobnie, jak w Note10 - potrójny, ale w modelu Pro pojawiają się obok niego trzy dodatkowe "oczka" - tam, gdzie Note10 ma tylko diodę LED. W Note10 Pro poza diodą na tyle pojawi się dodatkowo czujnik ToF, a także dodatkowy sensor, będący zapewne laserowym AF. Wspomniany potrójny aparat ma składać się z 12-megapikselowej matrycy głównej, 12-megapikselowego aparatu szerokokątnego oraz 16-megowej matrycy z teleobiektywem.

Na podstawie Pricebaba

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!