R E K L A M A

Samsung Galaxy Note10 w benchmarku - większego zaskoczenia nie ma...

Opublikowane:
fot. Jolanta Szczepaniak/mGSM.pl

W popularnym benchmarku Geekbench pojawiły się odczyty nowych modeli Samsunga. Konkretniej - są to różne wersje Samsunga Galaxy Note10, a podawane przez benchmark dane raczej nie zaskakują.

Dane pokazane przez Geekbench wpisują się w nasze wyobrażenie o nowym "Notatniku". Topowe procesory i dużo pamięci operacyjnej - nie mogło być inaczej. Przejdźmy jednak do konkretów.

Oznaczenie wskazywane przez benchmark - SM-N976 - odnosi się do wariantu z 5G. Model LTE będzie oznaczany SM-N975, a dodatkowo, czeka nas jeszcze zmniejszony wariant (niczym S10e), pod oznaczeniem SM-N970/971 (ten drugi z 5G). Na razie w Geekbench widzimy jednak dwie odmiany większego modelu z 5G, a ich dodatkowe oznaczenia literowe zdają się sugerować wersje operatorskie - Verizonu i Telstry.

Co najważniejsze: tak, jak dotąd, na świecie, zależnie od rynku, Galaxy Note będzie występować z procesorem Snapdragon lub Exynos. W tym przypadku mowa o Snapdragonie 855 i Exynosie 9825. Jeśli chodzi o pamięć operacyjną, benchmark wykazał 8 GB dla wersji exynosowej i 12 GB dla odmiany z Qualcommem. Warto jednak zauważyć, że 12 GB może być dodatkową wersją i wcale nie musi być związane tylko z jednym procesorem. Może to odmiana ceramiczna, jak w Galaxy S...?

Na podstawie informacji Sammobile

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!