R E K L A M A

MWC19: BlackView - jeden twardziel i jeden projektor

Opublikowane:
Zestaw akcesoriów do BlackView T1
Zestaw akcesoriów do BlackView T1
fot. J.Filipowicz/mGSM.pl

BlackView ma na targach zaskakująco duże i dobrze przygotowane stoisko. Naszą uwagę przyciągnęły przede wszystkim dwie nowości: BlackView BV9800 i BlackView MAX1.

BlackView BV9800 to wzmocniony smartfon z Mediatekiem MT6771V, wyświetlaczem 6,3 cala, pamięcią 6/128 GB i potrójnym zestawem aparatów, wśród których znajdziemy... tak, oczywiście jeden z matrycą 48 Mpx. Niebanalna bateryjka ma pojemność 6580 mAh, a ekran jest chroniony szkłem Gorilla. No i znów mamy ładowanie bezprzewodowe; to w niedrogich chińskich smartfonach nadal rzecz niezwykła.

BlackView T1 to urządzenie, z którego ucieszą się tatusiowie wyjeżdżający z dzieciakami na deszczowe wakacje. Ma projektor, a na stoisku były przez niego odtwarzane kreskówki. Jasność nie jest genialna, ale do przyjęcia dla użytkownika bez ekstremalnych wymagań. Pod obudową Mediatek 6763, 6 GB pamięci RAM i 64 flash. Całkiem atrakcyjny wyświetlacz AMOLED pracujący w rozdzielczości FHD+. Jak na obecność funkcji projektora, bateria nie jest ekstremalnie wielka: ma 4680 mAh, ale dzięki temu T1 zachował w miarę smukły profil.

Stoisko BlackView
wideo: mGSM.pl przez YouTube

Materiał własny

Opublikowane:
Autor: Jacek Filipowicz

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!