R E K L A M A

Budżetowy Galaxy S10 - to Samsung Galaxy S10 E

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Szkice szkieł i ekranów Galaxy S10
Szkice szkieł i ekranów Galaxy S10
fot. Mobilefun

Gdy pojawiły się plotki mówiące o tym, że tegoroczny flagowiec Samsunga będzie oferowany w trzech wersjach, wszyscy zgodnie uznali, że najtańszy model w tej rodzinie będzie nosić nazwę S10 Lite. Ale to nie jest jeszcze takie pewne...

Według sklepu internetowego Mobilefun, najmniejszy i najtańszy model z gamy Galaxy S10 będzie mieć oznaczenie Galaxy S10 E. Dlaczego E? Nie wiadomo, może od "Economic"...? Z pewnością łatwiej wyjaśnić, dlaczego producent unika nazwy Lite - po prostu kojarzy się ona z tańszym, zubożonym modelem, a jak wskazuje niedawny przeciek, najmniejszy S10 wcale taki nie będzie.

To nie jedyna informacja, jaką dzieli się z nami Mobilefun. Sklep pokazuje też zarysy szkieł ochronnych dla modeli Galaxy S10. Z grafiki wynika, że wszystkie modele otrzymają ekrany z otworami na przednie aparaty, ale w modelu S10 Plus aparat będzie podwójny. Z kolei w Galaxy S10 E zabraknie czytnika linii papilarnych w ekranie. Podano również przekątne ekranów. Wynoszą one kolejno: 5,8, 6,1 i 6,4 cala.

Na podstawie Mobilefun; czytane: 3357 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!