Recenzje - Strona 72


R E K L A M A
Zaskakująco przyzwoity
myPhone Next

Zaskakująco przyzwoity

05.11.2013

Telefon - i to muszę przyznać już na samym początku - robi bardzo pozytywne wrażenie. W pierwszej chwili jakoś nie mogłem uwierzyć, że mam w ręku myPhone'a. Elegancka czarna obudowa, duży wyświetlacz... hm... wszystko wyglądało tak, jakbym miał jakaś komórkę z najwyższej, a przynajmniej wysokiej, półki... więcej

Grające pudełko
BenQ QUBE Z3

Grające pudełko

2006.03.00

Dziś każdy szanujący się telefon to aparat multimedialny. Ale często są to aspiracje, a nie rzeczywiste możliwości. Główna przeszkoda to zużycie energii, które zazwyczaj upośledza nieco jedną z funkcji, czy też zbyt mała pamięć i jej kosztowana rozbudowa. więcej

Nokia 206: Powrót do przeszłości?
Wideorecenzja
Nokia Asha 206

Nokia 206: Powrót do przeszłości?

2013.04.01

Ostatnio zajmowałem się głównie smartfonami, ale przecież wciąż istnieje spora grupa użytkowników oczekujących od telefonu wyłącznie prostoty i sprawnej obsługi podstawowych funkcji komunikacyjnych. Fakt, że takich telefonów jest na rynku coraz mniej, tym chętniej przystałem na propozycję wypróbowania jednej z tańszych propozycji Nokii: telefonu, w którym przeszłość miesza się z teraźniejszością. Nokia 206 sprawiła, że przeniosłem się w czasie. Wróciłem dzięki niej do przeszłości, w czasy, kiedy telefon miał wygodne klawisze, miał mniej niż 5 centymetrów szerokości i nie wymagał ładowania co kilkanaście godzin. Była to dość przyjemna podróż... więcej


R E K L A M A
Najwyższa półka
Wideorecenzja
HTC One

Najwyższa półka

14.11.2013

Może nie jest najszybszym smartfonem na rynku, nie ma największego ekranu czy 50 milionów pikseli na matrycy aparatu. Ma za to wiele innych zalet, które sprawiają, że można go zaliczyć do grona najlepszych smartfonów. Można się nawet pokusić o nazwanie go ideałem. Prawie. Oto HTC One.

więcej

Nocny marek
Sony Xperia go

Nocny marek

14.11.2013

Choć na pierwszy rzut oka komórka ta bardzo mi się spodobała, to ostatecznie nie przypadła mi do gustu. Jeśli ktoś mnie zapyta, czy warto stać się jej posiadaczem, postaram się dać mu odpowiedź... wymijającą.

więcej


R E K L A M A


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies