-
głębokość demontażu2.8
-
elementy złączne (rodzaj)3.2
-
narzędzia (rodzaj)
- Strona główna
- Telefony Vivo
- Smartfon Y21 5G
Najważniejsze cechy
-
6.74" IPS TFT 720 x 1600 px
Proporcje ekranu: 20:9 -
167.40 x 77.10 x 8.39 mm 209.00 g
-
50 Mpx Przedni: 5 Mpx
-
Li-Po 6500 mAh Szybkie ładowanie
-
4 GB, 6 GB, 8 GB
-
128 GB
-
MediaTek Dimensity 6300 MT6835T
-
I kwartał 2026
(4 miesiące temu) -
774.73 C2T Współczynnik pojemności baterii do grubości
-
85.00% Współczynnik wielkości ekranu do obudowy
| Marka |
Vivo Zobacz Smartfony Vivo |
|---|---|
| Model | Y21 5G |
| Inne nazwy | V2553, V2554 |
| Wprowadzony na rynek |
I kwartał 2026 (4 miesiące temu) |
| Cena |
Brak informacji o cenach
Ustaw alert cenowy
|
| Rodzaj | Dotykowy (bez klawiatury) |
| Wodo- i pyłoszczelność | IP65 |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Inne odporności | SGS 5-star |
| Wymiary | 167.40 x 77.10 x 8.39 mm |
| Waga | 209.00 g |
| Kolor |
Dostępne w 2 wariantach:
|
| Wyświetlacz |
Kolorowy / IPS TFT 16,7 milionów kolorów, 120 Hz 720 x 1600 px (6.74") 260 ppi max. luminancja 1200 nitów [cd/m²], 83% NTSC ∼85.0% screen-to-body ratio |
| Ochrona wyświetlacza |
|
| Max. czas rozmów |
|
| Max. czas czuwania |
|
| Max. czas odtwarzania |
Audio: 71,6 h Video: 29,8 h |
| Standardowa bateria |
Li-Po 6500 mAh 774.73 C2T - capacity to thickness Lepszy niż 97% urządzeń |
| Pojemność znamionowa baterii | 6355 mAh |
| Szybkie ładowanie |
|
| Ładowarka w zestawie |
|
| Ładowanie indukcyjne |
|
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Pamięć dla użytkownika | Brak danych |
| Pamięć RAM |
Dostępne w 3 wariantach:
|
| Karty pamięci |
|
| System operacyjny | Android 16 |
| Interfejs | OriginOS 6 |
| Procesor |
MediaTek Dimensity 6300 MT6835T
Zegar procesora: 2.40 GHz Liczba rdzeni: 8 GPU: ARM Mali-G57 MC2 czytaj więcej HMP, 64-bit, 2x ARM Cortex-A76 do 2,4 GHz + 6x ARM Cortex-A55 do 2 GHz; obsługa pamięci: LPDDR4X do 2133 MHz, UFS 2.2; obsługa aparatów: pojedynczy do 108 Mpx, podwójny do 16 + 16 Mpx; wyświetlacz do 2520x1080 @120 Hz; obsługa sieci: 2G, 3G, 4G, 5G Multi-Mode, 4G Carrier Aggregation (CA), 5G Carrier Aggregation (CA), EDGE, 4G FDD/TDD, 5G FDD/TDD, GSM, TD-SCDMA, WDCDMA; pobieranie danych do 3,3 Gb/s; geolokalizacja: GPS L1CA+L5, BeiDou B1I+ B2a, Glonass L1OF, Galileo E1 + E5a, QZSS L1CA+ L5, NavIC; interfejsy lokalne: Wi-Fi 5 a/b/g/n/ac, BT 5.2 |
| Standardy |
GSM, UMTS, LTE, 5G
czytaj więcej
|
| Standard GSM | 850 900 1800 |
| Standard UMTS | 850 900 2100 |
| Standard LTE |
FDD LTE: 2600, 2100, 1800, 1700, 900, 850, 800, 700, 600 TDD LTE: 2600, 2500, 2300 |
| Standard 5G |
FDD 5G: 2600, 2100, 1800, 1700, 900, 850, 800, 700, 600 TDD 5G: 3700, 3500, 2600, 2500, 2300 |
| Standard CDMA |
|
| Standard TD-SCDMA |
|
| Ekran dotykowy |
|
| Dwie karty SIM (DualSIM) |
|
| Standard kart(y) SIM | nanoSIM, nanoSIM |
| Tryb DualSIM | dual standby |
| Hybrydowy DualSIM | nanoSIM, microSD |
DANE EPREL
EPREL - europejski rejestr produktów do celów etykietowania energetycznego, obowiązkowy dla producentów, importerów i dystrybutorów urządzeń związanych z energią w UE.
To urządzenie ma więcej niż jeden wpis w bazie EPREL. Możesz nawigować pomiędzy wpisami za pomocą strzałek.
Wpis 1
Zobacz źródło dla tego wpisu
67 h 13 min
trwałość baterii na cykl
1 600
trwałość baterii w cyklach
A (w skali od A do E)
spadki swobodne
C (w skali od A do E)
możliwość naprawy
IP65
stopień ochrony przed wnikaniem
Klasa energetyczna urządzenia
Ogólne
-
Klasa energetycznaA (w skali od A do G)
-
Bateria którą może wymienić użytkownik1
-
Trwałość baterii na cykl67 h 13 min
-
Trwałość baterii w cyklach1 600
-
Badanie wytrzymałości na spadki swobodne wielokrotne - upadki bez wystąpienia uszkodzeń270
-
Spadki swobodneA (w skali od A do E)
-
Odporność ekranu na zarysowanie w skali twardości Mohsa4 (w skali od 1 do 10)
Ładowarka
-
Wymagana moc wyjściowa44 W
Informacje dotyczące możliwości naprawy
-
Minimalna gwarantowana dostępność aktualizacji zabezpieczeń, aktualizacji korygujących i aktualizacji funkcji systemu operacyjnego5 lat
-
Klasa możliwości naprawyC (w skali od A do E)
-
Wskaźnik możliwości naprawy - ocena2.98
Inne informacje
-
Okres gwarancji handlowej oferowanej przez dostawcę24 miesiące
-
Model wprowadzany do obrotu w Unii od06.02.2026
Dane opracowane na podstawie bazy Eprel
HISTORIA CEN
INFORMACJE DODATKOWE
-
IP65 według normy IEC 60529.
ZDJĘCIA Z TEGO TELEFONU
-
Nie dodano jeszcze żadnych zdjęć. Kliknij tutaj aby dodać zdjęcie.
APARAT FOTOGRAFICZNY - TYŁ
Pierwszy aparat
-
Rodzaj aparatuStandardowy
-
Matryca50 Mpx
-
Zoom cyfrowy
-
Lampa błyskowa
-
Formaty videoH.264, H.265, MPEG4
-
DodatkoweAF, f/1.8
Drugi aparat
-
Rodzaj aparatuPomiar głębi
-
Matryca0.08 Mpx
-
Zoom cyfrowy
-
Lampa błyskowa
-
DodatkoweFF, f/3.0
APARAT FOTOGRAFICZNY - PRZÓD
Pierwszy aparat
-
Rodzaj aparatuPortretowy
-
Matryca5 Mpx
-
Zoom cyfrowy
-
Lampa błyskowa
-
DodatkoweFF, f/2.2
CZUJNIKI
-
Akcelerometr
-
Zbliżeniowy
-
Światła
-
Magnetometr
-
Żyroskop
-
Barometr
-
Wysokościomierz
-
Grawitacyjny
-
Efektu Halla
-
Skaner tęczówki
-
Czytnik linii papilarnychBok
-
Termometr
-
Higrometr
-
Pulsometr
-
Pulsoksymetr
-
Czujnik ciśnienia krwi
TRANSMISJA DANYCH
-
HSDPA42.20 Mbit/s
-
HSUPA5.76 Mbit/s
-
HSPA
-
HSPA+
-
LTE DL
-
LTE UP
-
GPRS
-
EDGE
-
Bluetooth
v5.4
-
Profil A2DP
-
WiFi
v802.11 a/b/g/n/ac
czytaj więcej -
Częstotliwości WiFi2,4 GHz; 5 GHz
-
Prędkość WiFido 6,9 Gbit/s
-
Zasięg WiFi w pomieszczeniudo 70 m
-
Zasięg WiFi na otwartej przestrzenido 140 m
-
Hotspot WiFi
-
Generacje WiFiWiFi 4, WiFi 5
-
WiFi Direct
-
WiFi Display
-
DLNA
-
Podczerwień
-
USB
v2.0 OTG
Type-C -
Moduł GPS
-
Obsługa A-GPS
-
Obsługa GLONASS
-
Obsługa Beidou
-
Obsługa Galileo
-
Obsługa QZSS
-
NFC
KOMUNIKACJA I WIADOMOŚCI
-
Poł. oczekujące
-
Poł. konferencyjne
-
Przekierowania
-
Push To Talk
-
Instant Messenger
-
SMS
-
Pamięć SMS
-
MMS
-
Słownik
T9
-
Klient e-mail
-
Protokoły e-mailPOP3, IMAP4, SMTP
-
Sprzętowa QWERTY
-
Czytnik RSS
MULTIMEDIA
-
Radio
-
Obsługa mp3
-
Głośniki stereo
-
Audio Jack3.5 mm
-
HD Voice
-
Formaty dźwiękuAAC, AAC+, AMR, APE, FLAC, MID, OGG, WAV, eAAC+
-
Video dzwonki
-
Java
ART
-
Videotelefon
-
Telewizja DVB-H
-
Wyjście TV
PIM I FUNKCJE DODATKOWE
-
Zegarek
-
Stoper
-
Alarm
-
Kalkulator
-
Przelicznik walut
-
Organizer
-
Kalendarz
-
Tryb samolotowy
-
Dane i faks
-
Wybieranie głosowe
-
Głośnomówiący
-
Dyktafon
-
Vibra
WYKRES POPULARNOŚCI
Wykres zmian popularności telefonu
Vivo Y21 5G
Vivo Y21 5G
Pozostałe
Vivo Y21 5G
MediaTek Dimensity 6300 MT6835T
4 GB
128 GB
nanoSIM, nanoSIM
Kolor:
Midnight Blue
Wybierz
Vivo Y21 5G
MediaTek Dimensity 6300 MT6835T
6 GB
128 GB
nanoSIM, nanoSIM
Kolor:
Midnight Blue
Wybierz
Vivo Y21 5G
MediaTek Dimensity 6300 MT6835T
8 GB
128 GB
nanoSIM, nanoSIM
Kolor:
Midnight Blue
Wybierz
Kup: Vivo Y21 5G
R E K L A M A
Mimo iż staramy się, aby wszystkie informacje i dane techniczne dostępne w serwisie mGSM.pl były aktualne i prawdziwe, nie możemy jednak zagwarantować, że takie są w rzeczywistości. Dlatego też, jeśli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy
R E K L A M A
FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
Niestety, Vivo Y21 5G nie obsługuje ładowania indukcyjnego. Ładowanie o mocy do 44 W możliwe jest wyłącznie przy wykorzystaniu ładowarki przewodowej. Nasza wyszukiwarka zaawansowana pozwoli Ci znaleźć modele telefonów obsługujące ładowanie indukcyjne.
Producent telefonu Vivo Y21 5G przewidział w specyfikacji urządzenia możliwość podłączenia słuchawek przewodowych poprzez gniazdo jack. Słuchanie muzyki na tym telefonie jest możliwe także przy wykorzystaniu słuchawek Bluetooth. Jeżeli szukasz słuchawek do tego telefonu to możesz zapoznać się z ofertą naszych partnerów: słuchawki przewodowe oraz słuchawki Bluetooth. Możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską, jeśli dokonasz zakupu za pomocą tego linku.
Vivo Y21 5G ma slot na dwie karty SIM. Uwaga! Pomimo tego, że urządzenie posiada miejsce na dwie karty SIM może okazać się, że będzie można z korzystać tylko z jednej z nich (dual SIM hybrydowy). Należy wziąć pod uwagę, że hybrydowy dual SIM oznacza, że jedno z gniazd na kartę SIM jednocześnie jest gniazdem na kartę pamięci. Jeżeli chcemy korzystać z karty pamięci to dostępny będziemy mieli tylko jeden slot na kartę SIM. Karty SIM występują w konfiguracji nanoSIM, nanoSIM. Warianty urządzenia z Dual SIM pozwalają na korzystanie z tej funkcji w trybie pasywnym. Pasywność dual SIM oznacza, że podczas połączenia telefonicznego z jednej z kart SIM druga pozostaje w tym czasie nieaktywna.
Urządzenie Vivo Y21 5G obsługuje 5G. Istnieje możliwość, że w sprzedaży jest smartfon o podobnej nazwie, ale bez wsparcia technologii 5G. Warto każdorazowo sprawdzić w konkretnej ofercie, czy dany egzemplarz to wersja 5G. Sklepy często zamieszczają taką informację w nazwie modelu urządzenia np. Vivo Y21 5G, ale nie jest o regułą.