-
głębokość demontażu3
-
elementy złączne (rodzaj)3
-
narzędzia (rodzaj)3.7
- Strona główna
- Telefony Tcl
- Smartfon K70 Power 4G
Najważniejsze cechy
-
6.8" IPS TFT 720 x 1570 px
Proporcje ekranu: 19.6:9 -
167.69 x 79.07 x 8.99 mm 215.00 g
-
50 Mpx Przedni: 8 Mpx
-
Li-Po 6500 mAh Szybkie ładowanie
-
4 GB, 8 GB
-
256 GB
-
MediaTek Helio G100 MT6789H
-
I kwartał 2026
(5 miesięcy temu) -
723.03 C2T Współczynnik pojemności baterii do grubości
-
85.30% Współczynnik wielkości ekranu do obudowy
| Marka |
TCL Zobacz Smartfony TCL |
|---|---|
| Model | K70 Power 4G |
| Inne nazwy | T522E |
| Wprowadzony na rynek |
I kwartał 2026 (5 miesięcy temu) |
| Cena |
Brak informacji o cenach
Ustaw alert cenowy
|
| Rodzaj | Dotykowy (bez klawiatury) |
| Wodo- i pyłoszczelność | IP64 |
| Wymiary | 167.69 x 79.07 x 8.99 mm |
| Waga | 215.00 g |
| Kolor |
Dostępne w 2 wariantach:
|
| Wyświetlacz |
Kolorowy / IPS TFT 16,7 milionów kolorów, 120 Hz 720 x 1570 px (6.80") 254 ppi max. luminancja 750 nitów [cd/m²] kontrast 1500:1, 83% NTSC ∼85.3% screen-to-body ratio |
| Ochrona wyświetlacza |
|
| Max. czas rozmów |
|
| Max. czas czuwania |
|
| Standardowa bateria |
Li-Po 6500 mAh 723.03 C2T - capacity to thickness Lepszy niż 95% urządzeń |
| Szybkie ładowanie |
|
| Ładowarka w zestawie |
|
| Ładowanie indukcyjne |
|
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Pamięć dla użytkownika | Brak danych |
| Pamięć RAM |
Dostępne w 2 wariantach:
|
| Karty pamięci |
|
| System operacyjny | Android 16 |
| Procesor |
MediaTek Helio G100 MT6789H
Zegar procesora: 2.20 GHz Liczba rdzeni: 8 GPU: ARM Mali G57 MC2 czytaj więcej HMP, 2x ARM Cortex-A76 do 2,2 GHz + 6x Arm Cortex-A55 do 2 GHz; obsługa pamięci: LPDDR4X do 4266 Mb/s, UFS 2.2; technologie mobilne: 4G Carrier Aggregation (CA), CDMA2000 1x/EVDO Rev. A (SRLTE), 4G FDD / TDD, HSPA+; pobieranie LTE kat. 13. do 391,7 Mb/s; geolokalizacja: GPS, QZSS L1+ L5, Galileo E1 + E5a, BeiDou B1C + B2a, NAVIC; interfejsy lokalne: Wi-Fi 5 802.11a/b/g/n/ac, BT 5.2; obsługa aparatów: do 200 Mpx albo 16 Mpx + 16 Mpx; wyświetlacz do 2520x1080 px @120 Hz; zapis wideo: H.264, H.265/HEVC, 2K @30 fps, FHD @60 fps, HD @120 fps |
| Standardy |
GSM, UMTS, LTE
czytaj więcej
|
| Standard GSM | 850 900 1800 1900 |
| Standard UMTS | 850 900 1700 1900 2100 |
| Standard LTE |
FDD LTE: 2600, 2100, 1900, 1800, 1700, 900, 850, 800, 700 TDD LTE: 3500, 2600, 2500, 2300, 1900 |
| Standard 5G |
|
| Standard CDMA |
|
| Standard TD-SCDMA |
|
| Ekran dotykowy |
|
| Dwie karty SIM (DualSIM) |
|
| Standard kart(y) SIM | nanoSIM, nanoSIM |
| Tryb DualSIM | dual standby |
| Hybrydowy DualSIM | nanoSIM, microSD |
DANE EPREL
EPREL - europejski rejestr produktów do celów etykietowania energetycznego, obowiązkowy dla producentów, importerów i dystrybutorów urządzeń związanych z energią w UE.
Wpis EPREL
Zobacz źródło dla tego wpisu
92 h 12 min
trwałość baterii na cykl
1 000
trwałość baterii w cyklach
B (w skali od A do E)
spadki swobodne
B (w skali od A do E)
możliwość naprawy
IP64
stopień ochrony przed wnikaniem
Klasa energetyczna urządzenia
Ogólne
-
Klasa energetycznaA (w skali od A do G)
-
Bateria którą może wymienić użytkownik
-
Trwałość baterii na cykl92 h 12 min
-
Trwałość baterii w cyklach1 000
-
Badanie wytrzymałości na spadki swobodne wielokrotne - upadki bez wystąpienia uszkodzeń180
-
Spadki swobodneB (w skali od A do E)
-
Odporność ekranu na zarysowanie w skali twardości Mohsa5 (w skali od 1 do 10)
Ładowarka
-
Wymagana moc wyjściowa33 W
Informacje dotyczące możliwości naprawy
-
Minimalna gwarantowana dostępność aktualizacji zabezpieczeń, aktualizacji korygujących i aktualizacji funkcji systemu operacyjnego6 lat
-
Klasa możliwości naprawyB (w skali od A do E)
-
Wskaźnik możliwości naprawy - ocena3.4
Inne informacje
-
Okres gwarancji handlowej oferowanej przez dostawcę24 miesiące
-
Model wprowadzany do obrotu w Unii od30.03.2026
Dane opracowane na podstawie bazy Eprel
HISTORIA CEN
ZDJĘCIA Z TEGO TELEFONU
-
Nie dodano jeszcze żadnych zdjęć. Kliknij tutaj aby dodać zdjęcie.
APARAT FOTOGRAFICZNY - TYŁ
Pierwszy aparat
-
Rodzaj aparatuStandardowy
-
Matryca50 Mpx
-
Wielkość czujnika1/2,88
-
Wielkość piksela0,61 µm
-
Zoom cyfrowy
-
Lampa błyskowa
LED
-
Rozdzielczość video1920x1080
-
Formaty videoH.264, H.265, MPEG4 - 30 fps
-
DodatkoweAF, f/1.8
Drugi aparat
-
Rodzaj aparatuPomiar głębi
-
Matryca0.08 Mpx
-
Zoom cyfrowy
-
Lampa błyskowa
LED
-
DodatkoweFF
APARAT FOTOGRAFICZNY - PRZÓD
Pierwszy aparat
-
Rodzaj aparatuPortretowy
-
Matryca8 Mpx
-
Wielkość czujnika1/4
-
Wielkość piksela1,12 µm
-
Rozdzielczość3264x2448 px
-
Zoom cyfrowy
-
Lampa błyskowa
-
Rozdzielczość video1920x1080
-
DodatkoweFF, f/2.1
CZUJNIKI
-
Akcelerometr
-
Zbliżeniowy
-
Światła
-
Magnetometr
-
Żyroskop
-
Barometr
-
Wysokościomierz
-
Grawitacyjny
-
Efektu Halla
-
Skaner tęczówki
-
Czytnik linii papilarnychBok
-
Termometr
-
Higrometr
-
Pulsometr
-
Pulsoksymetr
-
Czujnik ciśnienia krwi
TRANSMISJA DANYCH
-
HSDPA42.20 Mbit/s
-
HSUPA5.76 Mbit/s
-
HSPA
-
HSPA+
-
LTE DL391.70 Mbit/s
-
LTE UP150.80 Mbit/s
-
GPRS
-
EDGE
-
Bluetooth
v6.0
-
Profil A2DP
-
WiFi
v802.11 a/b/g/n/ac
czytaj więcej -
Częstotliwości WiFi2,4 GHz; 5 GHz
-
Prędkość WiFido 6,9 Gbit/s
-
Zasięg WiFi w pomieszczeniudo 70 m
-
Zasięg WiFi na otwartej przestrzenido 140 m
-
Hotspot WiFi
-
Generacje WiFiWiFi 4, WiFi 5
-
WiFi Direct
-
WiFi Display
-
DLNA
-
Podczerwień
-
USB
v2.0 OTG
Type-C -
Moduł GPS
-
Obsługa A-GPS
-
Obsługa GLONASS
-
Obsługa Beidou
-
Obsługa Galileo
-
Obsługa QZSS
-
NFC
KOMUNIKACJA I WIADOMOŚCI
-
Poł. oczekujące
-
Poł. konferencyjne
-
Przekierowania
-
Push To Talk
-
Instant Messenger
-
SMS
-
Pamięć SMS
-
MMS
-
Słownik
T9
-
Klient e-mail
-
Protokoły e-mailPOP3, IMAP4, SMTP
-
Sprzętowa QWERTY
-
Czytnik RSS
MULTIMEDIA
-
Radio
-
Obsługa mp3
-
Głośniki stereo2 głośniki
-
Audio Jack3.5 mm
-
HD Voice
-
Formaty dźwiękuAAC, AAC+, AMR, FLAC, MID, OGG, OPUS, WAV, eAAC+
-
Video dzwonki
-
Java
ART
-
Videotelefon
-
Telewizja DVB-H
-
Wyjście TV
PIM I FUNKCJE DODATKOWE
-
Zegarek
-
Stoper
-
Alarm
-
Kalkulator
-
Przelicznik walut
-
Organizer
-
Kalendarz
-
Tryb samolotowy
-
Dane i faks
-
Wybieranie głosowe
-
Głośnomówiący
-
Dyktafon
-
Vibra
WYKRES POPULARNOŚCI
Wykres zmian popularności telefonu
TCL K70 Power 4G
TCL K70 Power 4G
Pozostałe
Kup: TCL K70 Power 4G
R E K L A M A
Mimo iż staramy się, aby wszystkie informacje i dane techniczne dostępne w serwisie mGSM.pl były aktualne i prawdziwe, nie możemy jednak zagwarantować, że takie są w rzeczywistości. Dlatego też, jeśli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy
R E K L A M A
FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
Niestety, TCL K70 Power 4G nie obsługuje ładowania indukcyjnego. Możliwe jest jedynie ładowanie przy pomocy tradycyjnej ładowarki o mocy do 33 W. Telefony z ładowaniem indukcyjnym można znaleźć dzięki naszej wyszukiwarce zaawansowanej.
Producent telefonu TCL K70 Power 4G przewidział w specyfikacji urządzenia możliwość podłączenia słuchawek przewodowych poprzez gniazdo jack. Użytkownik nie jest zatem ograniczony jedynie do korzystania ze słuchawek Bluetooth. Możesz sprawdzić ofertę naszych partnerów. Znajdziesz tam słuchawki przewodowe oraz bezprzewodowe. Możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską, jeśli dokonasz zakupu za pomocą tego linku.
TCL K70 Power 4G ma slot na dwie karty SIM. Uwaga! Dual SIM w tym urządzeniu występuje w wariancie hybrydowym. Dual SIM hybrydowy wiąże się z pewnymi ograni ograniczeniami. Pomimo tego, że urządzenie udostępnia możliwość osadzenia dwóch kart SIM, to jedna z nich dzieli przestrzeń z kartą pamięci (można tam umieścić albo drugą kartę SIM albo kartę pamięci). Karty SIM występują w konfiguracji nanoSIM, nanoSIM. Warianty urządzenia z Dual SIM pozwalają na korzystanie z tej funkcji w trybie pasywnym. Pasywność dual SIM oznacza, że podczas połączenia telefonicznego z jednej z kart SIM druga pozostaje w tym czasie nieaktywna.
Standard 5G nie został uwzględniony w specyfikacji TCL K70 Power 4G. Jeżeli zależy Ci na tej funkcji zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki zaawansowanej. Jeżeli szukasz najlepszych urządzeń obsługujących 5G, zajrzyj do naszego rankingu top 10 urządzeń z 5G.