Utrzymujemy się z reklam, choć za nimi nie przepadamy. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam, albo o rozważenie zakupu naszego konta premium już od 4,92 zł/mies.
Pamiętacie niecodzienny smartfon dla graczy Sony Ericsson Xperia Play? Możliwe, że jego koncepcja powróci - w wykonaniu chińskiej firmy specjalizującej się w mobilnych konsolach!
więcej
Model Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro II (SK17i) to następca telefonu Xperia X10 mini Pro. Zdjęcia znów pojawiły się na chińskim forum i znów wyglądają, jakby telefon za chwilę miał trafić na półki sklepów. Pamiętajmy, że to ciągle prototyp.
więcej
Dwa kolejne telefony od Sony Ericssona to następny ukłon w stronę mód ekologicznych, które na dobre zapanowały w branży. Hazel to slider przypominający najlepsze wzory SE, a Elm ma klasyczną obudowę i nieco gorsze parametry techniczne. Premiera obu - w przyszłym roku
więcej
Użytkownik DooMLoRD z XDA-Developers napisał na swoim koncie Twitter, że najnowszy flagowy smartfon Sony, i1 Honami, może nosić marketingową nazwę Xperia Z1 (Z One). Twierdzi, że to plotka, choć interesująca.
więcej
Podobno - bo brak oficjalnego potwierdzenia tej informacji. Nie ma także pełnej pewności co do szczegółów specyfikacji technicznej modelu Sony Ericsson Xperia Duo. Dane są jednak na tyle wiarygodne, że publikujemy kartę telefonu.
więcej
Dziś garść nowinek ze stajni Sony oraz (jeszcze) Sony Ericsson. Rewolucji nie ma, znów niestety dostajemy jedynie ulepszone wersje znanych już produktów.
więcej
Rodzina Xperia powiększyła się o kolejnego smartfona. Sony Ericsson Xperia neo V będzie pracowała pod kontrolą Androida 2.3.4 Gingerbread, a jej sercem będzie Qualcomm Snapdragon MSM8255 z zegarem 1 GHz.
więcej
Jako główne źródło podajemy co prawda SEMC Blog, ale przeciek bezpośrednio pochodzi poprzez Esato z chińskiego forum IT168. Po prostu nasze źródło zebrało razem wszystkie skąpe informacje na temat modeli CK15i i ST18i.
więcej
Sony Ericsson przedstawia najnowsze telefony z rodziny Xperia: nowy smartfon Xperia mini i Xperia mini pro. Opracowano je inspirując się pierwszą, dobrze przyjętą serią telefonów "X10 mini". Niestety, producent narobił sporego zamieszania, bowiem nowe telefony noszą takie same nazwy, jak poprzednie.
więcej
Pierwszy Walkman z Androidem nie wyróżnia się niczym specjalnym, może poza tym, że do złudzenia przypomina model Xperia X10 mini. Sony Ericsson W8 Walkman pracuje pod kontrolą Androida 2.1 i ma aparat z matrycą 3,2 Mpx.
więcej
Kompaktowe, solidne urządzenie, które zapewni nie tylko zaawansowane funkcje multimedialne, ale przede wszystkim niezawodną, płynną i szybką pracę systemu i instalowanych aplikacji. Bo choć człon "Walkman" w jego nazwie jest nieco na wyrost, to nie można zaprzeczyć, że ogólna funkcjonalność oraz stosunek ceny do możliwości urządzenia plasują je naprawdę wysoko w rankingu.
Walkman tylko z nazwy, ale poza tym doskonały smartfon, oferowany w atrakcyjnej cenie i pozostawiający w tyle konkurencję ze swojej półki cenowej.
Kiedy po kilku dniach testowania nowej Xperii ktoś zapytał mnie, jaki to jest dokładnie model... musiałem się chwilę zastanowić. Sony Ericsson zrezygnował bowiem z dokładnego oznaczenia swoich telefonów na obudowie. Z przodu i z tyłu telefonu widnieje tylko informacja: "Xperia". Dopiero zagłębiając się w menu telefonu, można sprawdzić, że to model Xperia Ray.
Ładny, zgrabny i multimedialny telefon z szybko i sprawnie działającym Androidem 2.3. Być może jest trochę za mały do męskich dłoni, ale ma za to rewelacyjny wyświetlacz, bardzo przyzwoity aparat cyfrowy i ponadprzeciętną baterię.
W pierwszym momencie pomyślałem: co tu nowego? Przecież już to widziałem, a test opublikowaliśmy jakiś czas temu. Jednak drugi rzut oka zmienił moje podejście, a spojrzenie na dane techniczne oraz nowości w innych względach pozbawiły mnie złudzeń, że to nowy i lepszy telefon Sony Ericssona.
Niewielki smartfon o dużych możliwościach. Do pracy za mały, ale miłośników portali społecznościowych ucieszy sprawna wysuwana klawiatura i kilka innych bajerów związanych z muzyką.
Nie wiem jak czytelnikom "Mobile Internet", ale mnie Neo kojarzy się z głównym bohaterem "Matriksa". Decydując się na przetestowanie tego telefonu, zastanawiałem się, czy wrażenia będą porównywalne z tymi, jakie towarzyszyły mi podczas pierwszego oglądania tego filmu. Teraz mogę już przyznać, że odczucia nie były aż tak mocne, niemniej jednak dni spędzone z Xperią Neo na długo pozostaną w mojej pamięci. I nie będą to, bynajmniej, przeżycia traumatyczne...
Elegancki, zaawansowany smartfon o rozbudowanych możliwościach komunikacyjnych, multimedialnych i rozrywkowych. Atutem są: bardzo dobry wyświetlacz, mocna bateria, znakomity aparat cyfrowy i - choć ta opcja może budzić kontrowersje - wygodna łączność z Facebookiem.
Sony Ericsson to marka, do której dość późno się przekonałam. Pomógł mi w tym model S312, a dzięki Jalou wyzbyłam się wszelkich uprzedzeń. Bardzo byłam ciekawa dotykowego modelu Yendo, który jest telefonem muzycznym. Trafił na moje biurko szybciej, niż zdążyłam "złożyć zapotrzebowanie". Czy będę z niego zadowolona równie mocno jak z innych "soniaków"?
Nowoczesny design. dotyk, W jak Walkman - to sprawia, że oczekujemy czegoś przydatnego i na topie. Dostajemy prostą, mało intuicyjną "małpkę", która jednak nadal fajnie wygląda.
więcej
Swego czasu Nokia próbowała, i owszem, z umiarkowanym powodzeniem, przekonać użytkowników, że telefon może być niezłą przenośną platformą do gier. Telefony z serii N-Gage miały odpowiedni kształt i interfejs, ale pomysłowi zabrakło w pewnym momencie rozpędu. Xperia Play ma zaplecze technologiczne i marketingowe producenta otrzaskanego z rynkiem gier - zarówno na konsole przenośne, jak i stacjonarne. Ten sam producent wytwarza całkiem niezłe wyświetlacze. Wydaje się zatem, że konsola przenośna z funkcją telefonu jest po prostu skazana na sukces.
więcej
Firma Sony Ericsson kolejny raz postanowiła pożyczyć sobie kilka nazw i rozwiązań od japońskiej spółki-matki. Mamy już telefoniczne Walkmany, teraz czas na coś ze świata obrazu - technologie Bravia oraz Exmor R. Trzeba przyznać, że oba te pomysły są bardzo udane, a obraz, zarówno ten rejestrowany, jak i ten wyświetlany na ekranie Xperii arc są bardzo dobrej jakości.
więcej
Kiedy wypakowałem model Cedar z pudełka, przeżyłem swego rodzaju déja` vu. Byłem przekonany, że tym modelem się jeszcze nie bawiłem, ale z drugiej strony miałem przekonanie, że "ja już to gdzieś widziałem". Kilka kliknięć na klawiaturze komputera rozwiało moje wątpliwości - okazało się, że jakiś czas temu testowałem bardzo podobny i także ekologiczny model Sony Ericssona. Uspokojony, że nie mam kłopotów z pamięcią, zabrałem się do testów Cedara...
Nieskomplikowany i przyjazny w obsłudze, ale ekologiczny i multimedialny. Sprawdzi się do łączności internetowej, słuchania muzyki, przeglądania internetu i przede wszystkim - do telefonowania.
Model, który w rodzinie Xperia zajmuje miejsce między potężnym X10 a jego zminiaturyzowaną wersją X10 Mini. Jest to urządzenie skierowane raczej do młodszego pokolenia, przeznaczone do społecznościowo-rozrywkowych aspektów współczesnej komunikacji. I dumnie zajmuje miejsce w kategorii telefonów budżetowych. A jak jest w rzeczywistości?
Atrakcyjny smartfon z serii Xperia, który imponuje funkcjonalnością i jakością dźwięku, ale rozczarowuje możliwościami fotograficznymi i wirtualną klawiaturą QWERTY.
Kiedyś telefony Sony Ericssona miały oznaczenia literowo-numeryczne, czyli np. T68i lub W995. Firma postanowiła jednak zerwać z tą zasadą i od jakiegoś czasu proponuje pełne nazwy dodatkowe. Mimo iż testowany telefon ma oznaczenie W100, to wszędzie promowany jest jako Sony Ericsson Spiro. Z czym ta nazwa się kojarzy? Z aspiracją? Inspiracją? A może raczej z konspiracją?
Telefon z serii Walkman z symboliczną pamięcią wewnętrzną 5 MB, przyzwoitym aparatem, dobrym dyktafonem i czytelnym menu.