Siemens ME45
pawel_goly
telefon nabyty w 2004. chodzi super, bateria potrafi wytrzymać w stanie czuwania ponad 2 dni bądź ok 60-70min rozmowy. minus to mała pojemnosc skrzynki na sms ;)
Użytkownik
Po okolo dwóch latach dziłać przestał prawidłowo, zaczeło się od ładowania (raz sie ładował raz nie) skończyło na rozmowach (rozmowae zaczynał normalnie kończył po 4 sekundach, nie przerywajac jej czyli tak zwany gluchy telefon). Nie polecam najgorsze co mnie spotkało.
kuniu
praktycznie niezniszczalny. Po 3 latach użytkowania ŻADNYCH oznak zużycia. Perfekcyjnie wykonany (w porównaniu z ME75 zdecydowanie solidniejszy). Trochę toporny ale nigdy, przenigdy mnie nie zawiódł.
asiullek
Bardzo fajny telefonik. Nieawaryjny, obudowa bardzo trwała. Używany był przez 3 lata i nie wyglądał wcale na swój "wiek" ;). Naprawde polecam!
Marcin
Mój dziadek miał takiego mówił, że jest to najlepszy telefon dla niego.
Ramzzes
Wszystko w tym fonie byloby ok gdyby nie to ze jest to Siemens i tak jak to w Siemensch bywa czesto cos niespodziewanie pada.U mnie np: był to czytnik karty Sim.Mialem do niego nawet zestaw glosnomowiacy rewelacja.Poza tym jest ot jeden z telefonow ktore milo wspominam.
tarakatatula
najlepszy telefon zjakim mialam do czynienia ,te rfunkcje , poprostu rewelacja wtych badziewiakach zkolorowym wyswietlaczem sa 100razy gorszy, mialam nowy tele ale wrocilam do tego.Ten model mialam dwukrotnie bo jeden po 2latch poszedl sie pasc, a teraz w drugim tez mam go 2lata od pocztaku czasem sie przywiesza wyswietlacz ale sie cos ponaciska i jest ok, ogolnie polecam
leonidas
Najlepszy telef. Siemensa z czarnobiałym wyświetlaczem.Mam go od trzech lat i ani razu mnie nie zawiódł.Używam go w pracy w eksremalnych warunkach.Spisuje się znakomicie.Ma wszystkie funkcje potrzebne w życiu codziennym,porządny organizer,łatwy w obsłudze.Dołożyć kolorowy wyświetlacz i lepszego mi nie trzeba.
Anonim
nawet m65 nie jest wstanie zastąpić tej słuchawki,mam go od 2 lat,super odporny, made in Germany ,a nie Chińszczyzna,szkoda że niema godnego następcy: ocena 1-10 FRED
Kisiel
Jest najlepszy, uzywam do dzis bo poki co nie znalazlem godnego nastepcy... :)))