-
głębokość demontażu2.6
-
elementy złączne (rodzaj)3.1
-
narzędzia (rodzaj)2.65
Wybrany wariant:
Samsung Galaxy S26
Samsung Exynos 2600
12 GB
256 GB
eSIM, nanoSIM
Kolor:
Cobalt Violet
EAN:
8806097827313
MPN:
SM-S942BZVGEUE
| Marka |
Samsung Zobacz Smartfony Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy S26 |
| Inne nazwy | SM-S942B, SM-S942B/DS, SM-S942E, SM-S942E/DS, SM-S942N, SM-S942U, SM-S942U1, SM-S942W, SM-S9420 |
| Poprzednik | Samsung Galaxy S25 |
| Wprowadzony na rynek | I kwartał 2026 |
| Cena | |
| Rodzaj | Dotykowy (bez klawiatury) |
| Wodo- i pyłoszczelność | IP68 |
| Wymiary | 149.60 x 71.70 x 7.20 mm |
| Waga | 167.00 g |
| Kolor |
Dostępne w 6 wariantach:
|
| Wyświetlacz |
Kolorowy / Dynamic AMOLED 2X 16,7 milionów kolorów, 120 Hz 1080 x 2340 px (6.30") 409 ppi max. luminancja 2600 nitów [cd/m²] ∼90.8% screen-to-body ratio |
| Ochrona wyświetlacza | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Max. czas rozmów |
|
| Max. czas czuwania |
|
| Max. czas odtwarzania | Video: 30 h |
| Standardowa bateria |
Li-Po 4300 mAh 597.22 C2T - capacity to thickness Lepszy niż 88% urządzeń |
| Pojemność znamionowa baterii | 4175 mAh |
| Szybkie ładowanie | Fast Charging do 25 W |
| Ładowarka w zestawie |
|
| Ładowanie indukcyjne | Qi Moc ładowarki 15 W |
| Pamięć wbudowana |
Dostępne w 2 wariantach:
|
| Pamięć dla użytkownika | 220 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Karty pamięci |
|
| System operacyjny | Android 16 |
| Interfejs | One UI 8.5 |
| Procesor |
Samsung Exynos 2600
Zegar procesora: 3.80 GHz Liczba rdzeni: 10 GPU: Samsung Xclipse 960 czytaj więcej 2nm GAA, 1x C1-Ultra do 3,8 GHz + 3x C1-Prox do 3,25 GHz + 6x C1-Prox do 2,75 GHz; obsługa pamięci: LPDDR5X, UFS 4.1; obsługa wyświetlacza do 4K/WQUXGA @120 Hz; obsługa aparatów: pojedynczy do 320 Mpx, pojedyncza do 108 Mpx @30 fps, podwójna do 64 Mpx + 32 Mpx; obsługa wideo: do 8K @30 fps nagrywanie, do 8K 60 fps odtwarzanie, HEVC (H.265), H.264, VP9, AV1, APV; AI: 32K MAC NPU |
| Standardy |
GSM, UMTS, LTE, 5G
czytaj więcej
|
| Ekran dotykowy |
|
| Dwie karty SIM (DualSIM) |
|
| Standard kart(y) SIM | eSIM, nanoSIM |
| Tryb DualSIM | dual standby |
| Hybrydowy DualSIM |
|
| EAN |
Dostępne w 9 wariantach:
|
| MPN |
Dostępne w 9 wariantach:
|
DANE EPREL
EPREL - europejski rejestr produktów do celów etykietowania energetycznego, obowiązkowy dla producentów, importerów i dystrybutorów urządzeń związanych z energią w UE.
51 h
trwałość baterii na cykl
1 200
trwałość baterii w cyklach
A (w skali od A do E)
spadki swobodne
C (w skali od A do E)
możliwość naprawy
IP68
stopień ochrony przed wnikaniem
Klasa energetyczna urządzenia
Ogólne
-
Klasa energetycznaA (w skali od A do G)
-
Bateria którą może wymienić użytkownik
-
Trwałość baterii na cykl51 h
-
Trwałość baterii w cyklach1 200
-
Badanie wytrzymałości na spadki swobodne wielokrotne - upadki bez wystąpienia uszkodzeń270
-
Spadki swobodneA (w skali od A do E)
-
Określona głębokość zanurzenia w wodzie1.5 m
-
Odporność ekranu na zarysowanie w skali twardości Mohsa5 (w skali od 1 do 10)
Ładowarka
-
Wymagana moc wyjściowa10 W
Informacje dotyczące możliwości naprawy
-
Minimalna gwarantowana dostępność aktualizacji zabezpieczeń, aktualizacji korygujących i aktualizacji funkcji systemu operacyjnego5 lat
-
Klasa możliwości naprawyC (w skali od A do E)
-
Wskaźnik możliwości naprawy - ocena3.01
Inne informacje
-
Okres gwarancji handlowej oferowanej przez dostawcę24 miesiące
-
Model wprowadzany do obrotu w Unii od05.02.2026
Dane opracowane na podstawie bazy Eprel
Mimo iż staramy się, aby wszystkie informacje i dane techniczne dostępne w serwisie mGSM.pl były aktualne i prawdziwe, nie możemy jednak zagwarantować, że takie są w rzeczywistości. Dlatego też, jeśli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy