Nokia C3
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 405. Pokazuję od 371 do 380. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
60,2% 
icon down
 11,4% 
icon unknown opinion
 28,4% 
Opinia pozytywna

przemo44

Telefon Jest Super ! - a co do Facebooka w tel. To Jest świetny i znakomity wygląd ma :) - POLECAM :)


R E K L A M A
Opinia pozytywna

kabi000

co prawda mam ten telefon dosłownie od 24h ale jestem strasznie zadowolona jeszcze dokładnie go nie rozgryzłam ale jest super jeśli chodzi o aparat to nie jest najgorzej jak się robi zdjęcia na powietrzu to są całkiem ładne

Opinia pozytywna

OoOZIOMEKOoO

Mam ten telefon parę dni i jest cudowny, ładny.
Jedyna jego wada to brak symbaina i słaby aparat.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

pharno

Do: @zawadek76

"mili państwo widzimy ładny telefon i pierwsze zdanie to Blackbury jednak nie"
Jak już to BlackBerry pierwsze skojarzenie jakie się nasuwa na myśl to w [grzeczniej proszę]. Zrozum, że telefon jest przeznaczony na rynek masowy miał to być tani telefon ogólnodostępny dla każdego. W życiu chyba na oczy tego telefonu nie widziałes ale sie wypowiadasz nie jest w 100% plastikowy ma elementy z metalu min klapka od baterii. Co do aparatu tak szkoda, że nie ma 10 milionów bo jak telefon nie ma minimum 5 to chała i ogólnie szmelc, poziom myślenia w gimnazjum. Chcesz dobry sprzęt i nie narzekać kup E72 a nie marudzisz na telefonie z serii c, że ma mało bajerów do szpanowania.
P.S. ten telefon ma naprawdę genialną baterię lepszą od n97 mini, spokojnie trzyma 8 dni!

Opinia negatywna

zawadek76

mili państwo widzimy ładny telefon i pierwsze zdanie to Blackbury jednak nie... To model firmy Nokia owszem ładny i podoba się od pierwszego spojrzenia jednak: czy aby wytrzymały skoro zero wzmocnień i 100% plastiku w obudowie? czy jak na teki model co wypadałoby zainstalować to normalna jest nieobecność Symbiana? czy kolejny model z tak dużym wyświetlaczem i tyloma funkcjami tak rozwinięty technologicznie musi mieć standardowa baterię? i w końcu czy do tego modelu nie przydałby się minimum 5mln pikseli aparat? przynajmniej tyle?
mili koledzy i koleżanki to bardzo ładny telefon ale nie wart tej promocji w której tanio nie kosztuje ot prawie 2tys bagatela po przeliczeniu
miłego zakupu życzę i więcej roztropności

Opinia pozytywna

gosia

zakupilam ten telefon na stronie nokia.pl gdyz na razie telefon jest dostepny jedynie w sieci orange a ja niestety mam w innej sieci. telefon naprawde nie jest drogi a marki nokia juz nie zamienie na zadna inna! moze wydawac sie ze telefon jest duzy ale nieprawda! baardzo wygodnie pisze sie smsy i super uklada sie w dloni. duzy, wyrazny oraz czytelny wyswietlacz. goraco polecam i pozdrawiam szczesliwych posiadaczy owego telefonu :)

Opinia pozytywna

Młody

Mam ten telefon od paru dni (tydzień) i jestem zadowolony z niego ;)
na klawiaturce QWERTY wygodnie i doskonale sie pisze ;P
jak dla mnie bomba


R E K L A M A
Opinia pozytywna

eleanor278

Telefonik fajny mam go od tygodnia i 100 procentowo jest lepszy od samsunga avilii polecam i pozdrawiam wszystkich szczesliwych posiadaczy c3

Opinia pozytywna

wasowicz.d

Witam, właśnie zamówiłem ten telefon w orange i juz nie mogę się doczekać aż go dostane:) Czytałem już wiele opinii na jego temat i większość pokrywa się z tym co o nim myślę i czego oczekuje. Naważniesze dla mnie w tym telefonie jest 5 rzeczy: Wi-Fi, klawiatura QWERTY, Duży ekran, jest to nokia i długi czas pracy (mam nadzieje, wnioskuje to z opinii), no i oczywiście nie ma SYMBIANA!!. Miałem już różne telefony, i zdecydowanie najlepsze są nokie. Mam aktualnie telefon z symbianem i więcej nie chce słyszeć o tym OS.

Opinia pozytywna

maja

Przedłużam pod koniec września umowę w orange, zdecydowałam się na ten telefon i myślę, że będę zadowolona. Korzystam głównie z sms-ów, nic więcej mi nie trzeba.

Wszystkich opinii: 405. Pokazuję od 371 do 380. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies