Nokia C3
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 405. Pokazuję od 351 do 360. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
60,2% 
icon down
 11,4% 
icon unknown opinion
 28,4% 
Opinia pozytywna

Kamikadze2121

Ja mam juz nokie c3 od 2 m-c jestem bardzo zadowolon z tego telefonu funkcja wi-fi działa bez zarzutów super szybko sie pisze esemesy nawet jak dla mnie gdyz mam duże palce :) . Telefon ma facebook wystarczy sie połaczyć z wi-fi i z ovi sciagnać snaptu czy jakoś tak jest to aplikacja bezpłatna jak wiekszość na ovi sklep polecam :)


R E K L A M A
15 lat w mGSM 1 opinia
Opinia pozytywna

gala

właśnie dzisiaj kupiłam ten telefon w plusie:D muszę przyznać ze jestem zadowolona :D jest to 2 telefon najlepszy z tych które miałam do tej pory(a bylo bardzo duzo)(pierwszy był Nokia N85) :D jedynym minusem jest wielkość :D mógłby byc troszeczkę mniejszy :D

Opinia neutralna

ssg

mam pytanie jak to jest z pisaniem smsów na tym telefonie, a dokladniej chodzi mi o forme wyswietlania wiadomosci, chat... czy jest mozliwosc nie kozystania z tej opcji tylko wyswietlania wiadomosci jak w innych nokiach?


R E K L A M A
Opinia neutralna

ben

Telefon ogonie godny polecenia.Lekki, bateria wytrzymuje kilka dni. Chociaz aplikacje sa otwierane i zamykane z opóźnieniem, co moim zdaniem obniża oceną telefonu. klawiatura qwerty to duży plus. Jednak w trakcie pisania SMS zamiast liter często wskakują znaki, które wstawiamy za pomocą klawisza funkcyjnego. Jest to bardzo irytujące. Nie wiem jak temu zaradzić.

Opinia neutralna

michaelisnicefriend

Witam wszystkich,
Mam pytanie co do tego telefonu. Otóż wkrótce przedłużam umowę (na kartę) w Erze i mam możliwość otrzymania Nokii C3. Słyszałem, że ma Wi-Fi co jest dla mnie strasznym plusem, lecz mam parę pytań :
- czy obsługuje Facebook ?
- czy rozmiar wyświetlacza jest porównywalny do rozmiaru Samsunga Delphi (mój tata ma, wyświetlacz duży ale oporowy, więc przy drobniejszych rzeczach jest kiepski)
- czy nie lepiej wziąć dotykowy LG Cookie ?

Opinia neutralna

Gocha

Hej.
Za niedługi czas przedłużam umowę w Orange i myślę nad tym telefonem. Nie płacę dużo, bo tylko 99zł. Zastanawiam się czy warto go kupować czy inwestować w inny. Dla mnie w telefonie musi być wygoda w pisaniu esów, ponieważ piszę ich b. dużo. Dodatkowymi plusami jest WIFI, bo lubię buszować w necie ;). zastanawia mnie tylko czy jest on odpowiedni. Aparat nie jest ważny, od tego mam swojego Nikona.

Opinia pozytywna

Michał

telefon bardzo dobry, wyglad super, bateria rewelka, idealny jako ,,telefon'' a nie zabawka, posiada to wszystko co musi miec telefon, zasięg bardzo dobrze trzyma wyswietlacz dobry do przegladania neta, moim zdaniem 10/10


R E K L A M A
Opinia neutralna

retour

No już- poszperałam w ustawieniach i działa!

Opinia neutralna

retour

Sprawdzam: Wolna pamięć 52,4MB...to za mało? właściwie niczego nie przechowuję w telefonie

Opinia pozytywna

maciuch1075

DO retour
sprawdź czy masz miejsce w pamięci

Wszystkich opinii: 405. Pokazuję od 351 do 360. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies