Nokia C3
Kamikadze2121
Ja mam juz nokie c3 od 2 m-c jestem bardzo zadowolon z tego telefonu funkcja wi-fi działa bez zarzutów super szybko sie pisze esemesy nawet jak dla mnie gdyz mam duże palce :) . Telefon ma facebook wystarczy sie połaczyć z wi-fi i z ovi sciagnać snaptu czy jakoś tak jest to aplikacja bezpłatna jak wiekszość na ovi sklep polecam :)
gala
właśnie dzisiaj kupiłam ten telefon w plusie:D muszę przyznać ze jestem zadowolona :D jest to 2 telefon najlepszy z tych które miałam do tej pory(a bylo bardzo duzo)(pierwszy był Nokia N85) :D jedynym minusem jest wielkość :D mógłby byc troszeczkę mniejszy :D
ssg
mam pytanie jak to jest z pisaniem smsów na tym telefonie, a dokladniej chodzi mi o forme wyswietlania wiadomosci, chat... czy jest mozliwosc nie kozystania z tej opcji tylko wyswietlania wiadomosci jak w innych nokiach?
ben
Telefon ogonie godny polecenia.Lekki, bateria wytrzymuje kilka dni. Chociaz aplikacje sa otwierane i zamykane z opóźnieniem, co moim zdaniem obniża oceną telefonu. klawiatura qwerty to duży plus. Jednak w trakcie pisania SMS zamiast liter często wskakują znaki, które wstawiamy za pomocą klawisza funkcyjnego. Jest to bardzo irytujące. Nie wiem jak temu zaradzić.
michaelisnicefriend
Witam wszystkich,
Mam pytanie co do tego telefonu. Otóż wkrótce przedłużam umowę (na kartę) w Erze i mam możliwość otrzymania Nokii C3. Słyszałem, że ma Wi-Fi co jest dla mnie strasznym plusem, lecz mam parę pytań :
- czy obsługuje Facebook ?
- czy rozmiar wyświetlacza jest porównywalny do rozmiaru Samsunga Delphi (mój tata ma, wyświetlacz duży ale oporowy, więc przy drobniejszych rzeczach jest kiepski)
- czy nie lepiej wziąć dotykowy LG Cookie ?
Gocha
Hej.
Za niedługi czas przedłużam umowę w Orange i myślę nad tym telefonem. Nie płacę dużo, bo tylko 99zł. Zastanawiam się czy warto go kupować czy inwestować w inny. Dla mnie w telefonie musi być wygoda w pisaniu esów, ponieważ piszę ich b. dużo. Dodatkowymi plusami jest WIFI, bo lubię buszować w necie ;). zastanawia mnie tylko czy jest on odpowiedni. Aparat nie jest ważny, od tego mam swojego Nikona.
Michał
telefon bardzo dobry, wyglad super, bateria rewelka, idealny jako ,,telefon'' a nie zabawka, posiada to wszystko co musi miec telefon, zasięg bardzo dobrze trzyma wyswietlacz dobry do przegladania neta, moim zdaniem 10/10
retour
No już- poszperałam w ustawieniach i działa!
retour
Sprawdzam: Wolna pamięć 52,4MB...to za mało? właściwie niczego nie przechowuję w telefonie
maciuch1075
DO retour
sprawdź czy masz miejsce w pamięci