Motorola One
Glor
Chciałem napisać recenzję na kształt "zalety/wady" ale tera tak sobie zastanawiam, że nie mam się do czego przyczepić. Mega telefon, super pstryka fotki, szybko się ładuje, bateria trzyma przyzwoicie. Rewelacja, nic dodać
Ola
Posiadam telefon z jakiegoś czasu, jestem z niego bardzo zadowolona, sprawuje się idealnie. Design na plus, bateria wytrzymała, nie ma na co narzekać. Ogólnie-polecam!
Grzegorz
Telefon spełnia wszelkie wymagania, posiada wszystko co musi mieć dobry aparat. Doskonały smartphone, jak dla mnie.
Młody 99
Witam. Telefon mam od niedawna i powiem szczerze że jestem bardzo zadowolony. Android 9 nawet ma co mnie bardzo zaskoczyło. Zdjęcia myślałem że będą słabe a są rewelacyjne. Przesiadłem się z p10 i nie żałuję. Polecam każdemu.
Paweł
Nie ma co dużo mówić - telefon spełnia wszystkie oczekiwania. Świetnie się prezentuje, widać że wszystko dopracowane. Polecam serdecznie.
florid
Kozacki, prędki i elegancki! Muszę przyznać, że nie oczekiwałem tak dobrego poziomu wykonania. Snapdragon 625 działa mega! DObre wrażenie na mnie też sprawił wyświetlacz, w ogóle moto prze do przodu z rewelacyjnymi fonikami za przestępną cenę
Klara
Kupiłam telefon dla córeczki na urodziny. Sprawdza się idealnie. Design elegancki, telefon wydajny i szybki. Córka jest zadowolona. Polecamy serdecznie :)
asz
Jak dla mnie telefon idealny.Za niecały 1000 zł sprzęt naprawdę wysokiej jakości.Czysty android, szybkie ładowanie, NFC, dobry aparat, mocny procesor i dużo pamięci.Polecam.
Aga
Telefon mam od niedawna, jak dla mnie bardzo dobry sprzęt. Turbo ładowanie bardzo dobre rozwiązanie bo można szybko naładować baterie. Korzystam z FB, przeglądam internet, gram w gierkę, nic się nie zacina, wszystko pięknie chodzi. Budzik rewelacyjny, rozmowy czyste tak samo muzyka z telefonu. Obraz czysty wyraźny, zdjęcie bardzo dobrej jakości.
zeno
Większość sklepów internetowych podaję ze ma wifi ac a tutaj tego nie ma .to jak to jest w końcu?
Bardzo proszę zajrzeć do informacji dodatkowych.(jf)