Motorola One
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 100. Pokazuję od 61 do 70. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
55,0% 
icon down
 30,0% 
icon unknown opinion
 15,0% 
Opinia pozytywna

Glor

Chciałem napisać recenzję na kształt "zalety/wady" ale tera tak sobie zastanawiam, że nie mam się do czego przyczepić. Mega telefon, super pstryka fotki, szybko się ładuje, bateria trzyma przyzwoicie. Rewelacja, nic dodać


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Ola

Posiadam telefon z jakiegoś czasu, jestem z niego bardzo zadowolona, sprawuje się idealnie. Design na plus, bateria wytrzymała, nie ma na co narzekać. Ogólnie-polecam!

Opinia pozytywna

Grzegorz

Telefon spełnia wszelkie wymagania, posiada wszystko co musi mieć dobry aparat. Doskonały smartphone, jak dla mnie.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Młody 99

Witam. Telefon mam od niedawna i powiem szczerze że jestem bardzo zadowolony. Android 9 nawet ma co mnie bardzo zaskoczyło. Zdjęcia myślałem że będą słabe a są rewelacyjne. Przesiadłem się z p10 i nie żałuję. Polecam każdemu.

Opinia pozytywna

Paweł

Nie ma co dużo mówić - telefon spełnia wszystkie oczekiwania. Świetnie się prezentuje, widać że wszystko dopracowane. Polecam serdecznie.

Opinia pozytywna

florid

Kozacki, prędki i elegancki! Muszę przyznać, że nie oczekiwałem tak dobrego poziomu wykonania. Snapdragon 625 działa mega! DObre wrażenie na mnie też sprawił wyświetlacz, w ogóle moto prze do przodu z rewelacyjnymi fonikami za przestępną cenę

Opinia pozytywna

Klara

Kupiłam telefon dla córeczki na urodziny. Sprawdza się idealnie. Design elegancki, telefon wydajny i szybki. Córka jest zadowolona. Polecamy serdecznie :)


R E K L A M A
Opinia pozytywna

asz

Jak dla mnie telefon idealny.Za niecały 1000 zł sprzęt naprawdę wysokiej jakości.Czysty android, szybkie ładowanie, NFC, dobry aparat, mocny procesor i dużo pamięci.Polecam.

Opinia pozytywna

Aga

Telefon mam od niedawna, jak dla mnie bardzo dobry sprzęt. Turbo ładowanie bardzo dobre rozwiązanie bo można szybko naładować baterie. Korzystam z FB, przeglądam internet, gram w gierkę, nic się nie zacina, wszystko pięknie chodzi. Budzik rewelacyjny, rozmowy czyste tak samo muzyka z telefonu. Obraz czysty wyraźny, zdjęcie bardzo dobrej jakości.

Opinia neutralna

zeno

Większość sklepów internetowych podaję ze ma wifi ac a tutaj tego nie ma .to jak to jest w końcu?
Bardzo proszę zajrzeć do informacji dodatkowych.(jf)

Wszystkich opinii: 100. Pokazuję od 61 do 70. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies