Utrzymujemy się z reklam, choć za nimi nie przepadamy. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam, albo o rozważenie zakupu naszego konta premium już od 4,92 zł/mies.
Witam, kupiłem nowy telefon w x-kom w 2023 roku i mam go do dziś. Mam problem z kartą SIM. Mam włączone dwie karty i co jakiś czas wyłącza mi jedną z nich. Gdy wyjmę i włożę ją z powrotem, to działają obie. Wcześniej nie działo się to tak często, ale teraz zdarza się coraz częściej. Co może być uszkodzone? Czy miał ktoś taki problem?
Mam go dwa lata, za te pieniądze bardzo dobry. Spoko ekran, szybkie działanie.
Jednak mam minus, podczas nagrywania wiadomości głosowej na whatsupie bardzo cicho nagrywa moje wiadomości. A jak nagrywam film jest bardzo głośno. Jakby film brał z innego mikrofonu. Taki efekt.
Jak to naprawić? bo naprawdę odbiorcy narzekają że cicho wiadomości, a ja nagrywam blisko telefonu, a podczas nagrywania filmu głośno jak żyleta.
Mam problem który pojawił się jakiś miesiąc od kupna tego telefonu. Otóż komunikaty systemowe pojawiające się na dole ekranu w małym dymku (np. podłączenie / odłączenie ładowarki, odinstalowanie aplikacji itd.) trwają zbyt długo - ponad minutę, gdzie powinno to trwać kilka sekund. Aktualizacja do androida 13 trochę skróciła ten czas, ale jest to nadal dziwnie zbyt długo. Bardzo to denerwuje i przeszkadza ponieważ zasłania część ekranu i zawsze jest na wierzchu... Po zablokowaniu i odblokowaniu ekranu również się utrzymuje. Resetowanie telefonu nic nie daje. Co zrobić?
Telefon ten w stanie spoczynku nie pokazuje nic, nie ma nawet diody powiadomień. Wystarczy go jednak tylko poruszyć i włączy się wyświetlacz pokazując godzinę, datę, dzień tygodnia, stan baterii i ewentualne powiadomienia. Po chwili wyłącza się. (Gdy telefon jest ciągle w ruchu, ekran pozostaje wyłączony.)
Jednak mam minus, podczas nagrywania wiadomości głosowej na whatsupie bardzo cicho nagrywa moje wiadomości. A jak nagrywam film jest bardzo głośno. Jakby film brał z innego mikrofonu. Taki efekt.
Jak to naprawić? bo naprawdę odbiorcy narzekają że cicho wiadomości, a ja nagrywam blisko telefonu, a podczas nagrywania filmu głośno jak żyleta.
Proszę o pomoc. Jak można ustawić wysyłanie wiadomości z polskimi znakami
Dziękuję i pozdrawiam
Piotr