LG L90
Cisuwa
Telefon w rękach kobiety sprawuje się znakomicie. Pomimo 1gb ramu(jak inni narzekają) telefon chodzi płynnie, nawet na androidzie 7. Do codziennego użytku wystarczający, jeżeli ktoś nie potrzebuje więcej. Cena ok 400zł jest ok. jak na taki sprzęt. Niektórzy piszą, że się zawiesza, przegrzewa, wyłącza itp. To normalne, nie ma producenta, którego 100% egzemplarzy byłoby sprawne. To po prostu niemożliwe.
paula4332
Mam telefon juz prawie 3 lata. Do tej pory jeszcze się trzyma, chociaż traktowałam go bardzo źle i często mi wypadał - pobił się dopiero po dwóch latach, kiedy naprawdę solidnie upadł z wysokości. Działa wciąż. Aparat tylni dobry, przedni nie jest najgorszy. Bateria mnie nie zawodziła. Zawieszał sie często i przegrzewał po aktualizacji oprogramowania, ale wróciłam do starego. Dobrze odtwarza muzykę i spełniał moje oczekiwania :) ciężko będzie przerzucić się na inny telefon, kiedy ten był taki trwały i sprawny (przynajmniej dla mnie)
posiadacz
A więc tak. Telefon przegrzewał się i zawieszał. Po wymianie płyty głównej i aktualizacji androida telefon dostał nowe życie, śmiga jak F16. Faktem jest że pęka ramka wokół telefonu (cóż ten typ tak ma). Bateria wytrzymuje spokojnie 2 dni (transmisja danych, kilkanaście minut grania, sms).
Moja ocena to 9/10
okoj
Telefon działa prawidłowo. Bateria wystarcza na 2-3 dni. Jak na razie nic z nim złego się nie dzieje.
lgspoko
Nie wiem kto pisze bzdury i w jakim celu, że to szajs itp..... po 3 latach nadal śmiga, nie wiesza się, robi fajne fotki i przyzwoite filmy. Bateria trzyma słabo jak się używa neta i gps (dokładny) ale bez bajerów 3 doby bez wyłączania. To jest tylko telefon a reszta to dodatki!!!! Jak dzieciaki chcą za 200 zł mieć kosmos to nie na tej planecie :)
abusah99
telefon bez przerwy się zawiesza, sam wydzwania, dotyk nie działa, nie działają przyciski, gps nie działa , nfc też nie działa, bateria starcza na 3 godziny ,okropne wykonanie, telefon cały się rysuje, ekran pękł po upadku z 20 cm na dywan, nie polecam ten telefon to szrot i tylko są przez niego problemy
Olo
Telefon odżył dopiero na cyanogenmod 13, a teraz 14.1 od LineageOS czyli Andek 7.1 Karta sformatowana jako pamięć wewnetrzna. 22000 pkt w Antutu. Dla dzieciaków wystarczy.
jajecpl
Tel od tygodnia. Po córce. Zrobiłem root, potem grenify potem adaway, potem droid optimizer. Maszynka już stara ale chodzi lepiej, niż te nowe szajsungi na 2k, tylko trzeba umieć :)
qwerty tech
Telefon ma paskudny ekran, głośnik i aparat .W dodatku jest nieergonomiczny ( kiepska obudowa) trzeszczy i się zawiesza. Procesor wolny, a grafika jeszcze słabsza - nie uciągniesz więcej niż 10-16 klatek w każdej grze. A zresztą telefon ma tak mało pamięci ( 1gb z 8gb) to nawet 2 gier nie zainstalujesz.Ale najgorzej jest z dotykiem - nie reaguje wcale, albo za 4 razem. Najgorszy telefon jaki miałem
Vessaq
Mam ten telefon od 4 lat. Ekran nie zbił się mimo iż spadł mi z balkonu na taras. Wygląd piękny długo trzyma bateria idealnie!!! Polecam każdemu