Utrzymujemy się z reklam, choć za nimi nie przepadamy. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam, albo o rozważenie zakupu naszego konta premium już od 4,92 zł/mies.
Kup w naszym sklepie partnerskim. Możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską, jeśli dokonasz zakupu za pomocą tego linku. Ceny podawane są wyłącznie informacyjnie. Serwis mGSM.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Przed zakupem sprawdź wiarygodność sklepu.
R E K L A M A
Mimo iż staramy się, aby wszystkie informacje i dane techniczne dostępne w serwisie mGSM.pl były aktualne i prawdziwe, nie możemy jednak zagwarantować, że takie są w rzeczywistości. Dlatego też, jeśli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy
R E K L A M A
FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
Niestety, LG K52 nie obsługuje ładowania indukcyjnego. Możliwe jest jedynie ładowanie przy pomocy tradycyjnej ładowarki. Nasza wyszukiwarka zaawansowana pozwoli Ci znaleźć modele telefonów obsługujące ładowanie indukcyjne.
Producent telefonu LG K52 przewidział w specyfikacji urządzenia możliwość podłączenia słuchawek przewodowych poprzez gniazdo jack. Użytkownik nie jest zatem ograniczony jedynie do korzystania ze słuchawek Bluetooth. Jeżeli szukasz słuchawek do tego telefonu to możesz zapoznać się z ofertą naszych partnerów: słuchawki przewodowe oraz słuchawki Bluetooth. Możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską, jeśli dokonasz zakupu za pomocą tego linku.
LG K52 ma slot na dwie karty SIM. Konfiguracja kart dual SIM w tym urządzeniu: nanoSIM, nanoSIM. Warianty urządzenia z Dual SIM pozwalają na korzystanie z tej funkcji w trybie pasywnym. Podczas aktywnych połączeń telefonicznych w urządzeniach z dual SIM w trybie pasywnym druga z kart pozostaje nieaktywna.
Standard 5G nie został uwzględniony w specyfikacji LG K52. Jeżeli zależy Ci na tej funkcji zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki zaawansowanej. Na naszej liście TOP 10 urządzeń z 5G możesz znaleźć najpopularniejsze urządzenia wspierające ten standard.
Podsumowanie zostało wygenerowane przez AI na podstawie 13 opinii użytkowników. Dane specyfikacji zawarte w podsumowaniu mogą odbiegać od stanu faktycznego.
LG K61 to solidny przedstawiciel średniej półki, oferujący zauważalny skok wydajności względem modelu K51s. Dzięki 4 GB pamięci RAM i systemowi Android 10 (z możliwością aktualizacji) urządzenie sprawnie radzi sobie z codziennymi zadaniami i mediami społecznościowymi. Jego najmocniejszą stroną są multimedia: technologia LG 3D Sound Engine zadowoli melomanów, a aparat 48 MP z funkcją łączenia pikseli dostarcza dobrych jakościowo zdjęć.
Potencjalni nabywcy muszą jednak liczyć się z przeciętnym czasem pracy na baterii oraz brakiem fabrycznej aplikacji radia FM. Choć niektórzy użytkownicy sygnalizują sporadyczne problemy z Wi-Fi czy czytnikiem linii papilarnych, LG K61 pozostaje ciekawym wyborem dla osób szukających multimedialnego smartfona w rozsądnej cenie.
Znalazłem ten telefon w kuble na elektrosmieci w biedronce w moim miescie, byl razem w siateczce z paroma starszymi cegielkami typu nokia, maxcom. Mial popękany ekran ale w pelni czytelny w pelni dzialajacy! Widac po nim bylo ze byl trzymany w etui. Nawet nie musialem go ladowac bo po wlaczeniu mial 64% i nawet nie mial blokady na ekranie, ktos zostawil zdjecia, wiadomosci kontakty, wiekszosc aplikacji wylogowala ta osobe automatycznie przez dluzszy czas nieaktywności ale np.messenger i czaty zostaly. Wyzerowalem telefon wylogowujac sie ze wszystkich kont i uzywam telefonu na codzien od lipca 2025 roku, bo i tak nie palilo mi sie zeby kupowac smartfona. Jak na telefon za darmo z kubla z biedronki nie mam na co narzekac, wymieniłem w nim tylko ekran i baterie ktora polegla przy demontażu starego ekranu. Pewnie jakbym go kupil to mialbym jakies zastrzezenia, ale ze mam go za fryte to daje mu 10/10 jak za te cene :p wszystko co na nim robie dziala dobrze
.185.63.164 | 01.02.2026, 16:02
R E K L A M A
haniapirania
Opinia negatywna
Ogólnie tragedia, jeden z gorszych telefonów jakie miałam. Psują się w nim tak losowe rzeczy.. Już po samym zakupie zaczęły być problemy z odblokowywaniem ekranu za pomocą odcisku palca - np. mimo że dodany był tylko kciuk, to dało się odblokować innymi palcami, a czasami nawet palcem innej osoby... Druga rzecz to przedni aparat - bardzo szybko jakby zepsuł się w nim focus? Na początku nawet jak z bliska przednią kamerką robiłam sobie zdjęcie to było wszystko ok, a potem nagle wszystko było mega niewyraźne. Po około 2 latach użytkowania zaczął mieć dziwne ścinki, które powodują że dotyk nie działa, głównie w dolnej części ekranu. Wygląda to tak, że np. chcąc napisać coś na klawiaturze po kliknięciu kilku różnych literek wpisze się może max jedna.. problem najczęściej znika po zablokowaniu i odblokowaniu telefonu, no ale zdecydowanie nie jest to normalne. Zdecydowanie odradzam ten telefon.
.188.112.8 | 04.08.2023, 21:08
Janusz
Opinia pozytywna
Kupiłem, ważne było też dla mnie radio fm, gdzie na tej stronie było zaznaczone iż radio jest, radia nie ma, ani w tych modelach w sklepach [sklep] ani od operatora [operator]. Nie podajemy specyfikacji wyłącznie dla modeli sprzedawanych w polskich sklepach i przez polskich operatorów. Ależ zapewniam, że w każdym z tych modeli jest radio FM. Helio P53 ma radio FM. Nie da się go wyłuskać, zniszczyć. Można zablokować programowo albo po prostu nie dać aplikacji do jego obsługi, co najwyraźniej ma miejsce w wersji w polskiej dystrybucji. Wyobraź sobie Użytkowniku pokój, a w pokoju wysoką półkę na której jest radio. W pokoju nie ma żadnych innych mebli, a Ty nie sięgasz do półki. W pokoju jest radio, czy go nie ma? Jest, tylko nie możesz z niego skorzystać. Podobnie jest w tym smartfonie. Użytkownicy tego smartfona z inną wersją oprogramowania mogą korzystać z radia bez problemu. - Niemniej dodałem odpowiednią adnotację do "informacji dodatkowych". Podobny problem dotyczy każdego innego smartfona (każdej innej marki) z radiem FM. Każda kolejna aktualizacja oprogramowania, może sprawić, że radio zniknie jak sen złoty. Jakby go tam nigdy nie było. (jf)
.0.12.100 | 20.12.2021, 06:12
R E K L A M A
Yanec
Opinia pozytywna
Telefon ma wiele cech LG K61. Jest o klasę lepszy od LG k51s (dwuzakresowe WiFi, 4 GB RAM, 48 MP główny aparat, Android 10).
Cena 999 zł w Play jest o około 300 zł wyższa od LG k51s.
Zdjęcia i zarządzanie muzyką to dwa atuty telefonu tej marki. W tym modelu zainstalowano LG 3D Sound Engine, jak w LG V60 ThinQ 5G, który sam dopasowuje parametry do gatunku odtwarzanej muzyki.
Zdjęcia dobre: z łączeniem pikseli 48 MP do 12 MP, Które można ręcznie usunąć.
Parametry telefonu wystarczają do płynnej obsługi mediów społecznościowych, a także są z pewnością jednymi z najlepszych w tej klasie dla słuchających muzyki .
.173.169.103 | 05.11.2020, 22:11
Krzysztof
Opinia pozytywna
Telefon który zrobił mnie w "konia" włączyłem tryb oszczędny średni lubiłem przejrzeć jakieś filmy w jakości HD były nie wyraźne bez szczegółów dlatego go sprzedałem, spotkałem kiedyś znajomego też ma ten model u niego filmy wyglądały szczegółowo-winne było włączenie trybu oszczędzania szkoda bo ten telefon jest bardzo dobry ekran jak na HD+ jest dobrej jakości, wydajność aparaty nie zawodzą ogółem ja go szczerze polecam,jak każde LG trzyma poziom jakość wykonania-dooracowana nakładka,jest dostępny obecnie w dobrych pieniądzach.
.0.13.13 | 28.03.2023, 20:03
Migotek
Opinia negatywna
Najgorszy telefon jako miałem. Od pierwszych dni użytkowania blokada na linie papilarne raz działa raz nie, ekran się odblokowuje w kieszeni nie widzieć dlaczego, mimo ustawionej blokady na linie lub kod. Jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia. Cały czas się zacina... Zmieniłem na swojego niezawodnego starego Samsunga, bo telefon nie nadaje się do codziennego użytku, chyba że chcesz podnieść sobie ciśnienie
.0.84.37 | 24.05.2022, 10:05
PolJazz
Opinia pozytywna
Kupiłem z powodu niskiej ceny, nie do końca ufając LG. Po 2 latach używania obecnie Android 12. LG żyje i aktualizuje oprogramowanie. Ogólnie nie można się do niczego przyczepić mając na uwadze z jakiej półki to smartfon.Używam z dość dziwnymi konfiguracjami i daje radę (np. CGM z xDrip, ma NFC). Nakładka na Androida zastosowana przez LG uboga, ale łatwo się nauczyć. Polecam jako budżetowe rozwiązanie.
.11.148.141 | 31.12.2022, 09:12
R E K L A M A
Michal
Opinia negatywna
Najtańszy szmelc jaki wciskał swojego czasu operator. Po miesiącu używania - nieustanne rozłączanie się wifi. Zrywanie trwających połączeń telefonicznych. Gubi zasięg sieci komórkowej w miejscu gdzie inne telefony mają fulla zasięg. Akumulator błyskawicznie stracił swoją żywotność.
Nic dziwnego, że bardzo szybko ten model zniknął z oferty operatora, bo nadaje się jedynie jako przycisk do papieru.
.241.149.121 | 22.07.2022, 09:07
Kuba
Opinia pozytywna
Telefon posiadam od 2 miesięcy i naprawdę mogę go polecić. Robi dobre zdjęcia nie zacina się. Świetny telefon dla słuchaczy muzyki dzięki LG 3D Sound Engine. Jedyny mankamentem jest bateria ale nie jest źle, bateria trzyma przy normalnym użytkowaniu około dzień.
Polecam!
.26.187.154 | 13.03.2021, 13:03
Piter
Opinia pozytywna
Telefon ogólnie ok. Zakupu nie żałuję, może poza trochę krótkim czasie pracy baterii, w porównaniu do Moto g7 power którą używałem poprzednio. Aparat robi dobre zdjęcia, świetna jakość dźwięku.