Huawei P8 Lite
Arpi
Napisałem o tym ,że gniazdo nr 1 jest do LTE. Zwracam honor ,można ustawić domyślnie nr 1 lub 2 :-)
Dawideek
Telefon świetny kupiłem go 3msc temu. Jestem wymagajacym uzytkownikiem uzywajacym telefonu non stop na aplikacjac typu snapchat, messenger itp, gram w mase gier, przy czym bateria mi trzyma 1,5 dnia to naprawde zadkosc, do tego telefon robi cudne zdjecia, ktore sie nie zamazuja przy ruszeniu reka, w tej cenie lepszego telefonu nie ma ;))) Naprawdę polecam!
telfan
Nie rozumiem dlaczego takie osoby którym się ich egzemplarze zacinają nie korzystają z gwarancji, przecież od tego właśnie jest. Powtarzam że to cecha pojedynczych sztuk a nie wszystkich p8 lite. Troje moich znajomych ma p8 lite i u nikogo nie wystąpiły takie objawy.
Zapewne korzystają. Po prostu procedury gwarancyjno-reklamacyjne nigdy nie są czymś przyjemnym. Zdenerwowanie i żal są w takiej sytuacji naturalne. Tak jest w przypadku wszystkich urządzeń bez względu na markę. Tutaj zagląda nieco więcej osób, raczej nie 3 :) - stąd szansa na wadliwe egzemplarze jest znacznie większa. - A ludzie bardzo rzadko czują potrzebę pisania o czymś, co dobrze działa. Krytyka urządzenia, które nie spełniło oczekiwań jest czymś normalnym. Pozdrawiam. (jf)
Patrycja111
Telefon beznadziejny nie polemcam, mam go miesiac a zadcina mi sie conajmniej 3 razy dziennie, klawiatura sie "zwija" ,że nie da sie nic napisac, dopero po ponownym wlaczeniu telefonu kolawiatura dziala 3 godzininy. Mam tylko dwie dodatkowe aplikacje poza tymi ktore zainstalowane byly orginalnie na telefonie. Czytalam duzo opinii ,ze telefon sie nie zacina a jest wrecz przeciwnie. Nie polecam!!!
nika90
Nie zacina się, dobra jakość zdjęć, duży wyświetlacz, wygląd ok, bateria trzyma przy normalnym użytkowaniu do 1 dnia, do 1,5 dnia przy użytkowaniu bardziej oszczędnym. Jak dla mnie w sam raz. Polecam.
amigo
Witam, posiadam telefon ponad miesiąc i powiem wszystkim, że telefon zrobił na mnie duże wrażenie, posiada duży wyświetlacz wyrazisty, 13 MPX aparat, który robi bardzo ładne zdjęcia, telefon robi bardzo ładne zdjęcia oraz nagrywa w FULL HD oraz telefon posiada dużą pamieć, aż 16gb. Telefon w sklepie można kupić między 700-800 zł. Polecam!
Kuba
Telefon posiadam od dwóch dni i powiem że polecam ten telefon nie zacina się chodzi płynnie, bardzo robi ładne zdjęcia ma czytelny duży 5 calowy wyświetlacz,nagrywa w full hd.Naprawdę polecam !
B.Z.K.D
Po roku obcowania z P8 Lite telefon mogę bez żadnych wahań polecić. Działa płynnie, nie zawiesza się, muzyka, aparat, jakość połączeń, zasięg internetu - wszystko to jest znakomite jak na telefon za 700-800 zł. Największą wadą tego sprzętu jest bateria, która wystarcza na 3-3,5 godziny włączonego ekranu. Oprócz tego, znakomity kawałek plastikowego sprzętu za niewielką cenę :)
Adam
Mam telefon miesiąc i w skrócie można ocenić:
Na plus: Duży wyświetlacz, nie najgorszy procesor, fajny aparat, sporo miejsca
Na minus: tragiczność wykonania i materiałów, rozbiłem szybkę w ciągu tego miesiąca - spadł telefon z wysokości 40 cm i jest [...] cały, miałem Samsungi Nokie i HTC i nie do pomyślenia byłoby takie coś. Poza tym jest tak delikatny, że jakbym mocniej przycisnął ekran to pewnie bym go wygiął :|
justyna 84
Mam ten telefon od ponad pół roku i mieszane uczucia... generalnie można powiedzieć, że w tej cenie telefon niby ok. Duży wyświetlacz, telefon się nie zacina, dość intuicyjny interface. Niestety moją uwagę zwróciła jakość zdjęć i mms. (Dodam, że to są rzeczy dość dla mnie ważne ze względu na to, iż często robię zdjęcia mojemu małemu brzdącowi i wysyłam np dziadkom czy mężowi, generalnie rodzinie.) Aparat ogólnie daje radę, ale pod warunkiem, że nie robi się zdjęć obiektów w ruchu i zdjęć panoramicznych... Gdy natomiast obiekt jest nieruchomy zdjęcia są dobrej jakości. Kolejną wadą jest kompresowanie wiadomości mms. Co z tego, że zdjęcia są dość dobrej jakości kiedy chcę je wysłać po skompresowaniu wyglądają często tak, że widać w nich chamskie piksele (dodam, iż prawie na 100% stoi to po stronie oprogramowania telefonu, bo mój mąż ma telefon (dość wiekowy w sumie patrząc na technologię- samsung s3) w tej samej sieci i zdjęcia oraz mms'y są o wiele lepszej jakości). Poza tym gdy zdjęcia wysyłane są na e-mail jakość jest nieporównywalnie lepsza. Za to ten telefon ma u mnie duży minus, najchętniej wymieniłabym go na inny...Nie poleciłabym go osobie, która chciałaby zakupić nowego "smatfona", chyba, że nie ma dużych wymagań i zależy jej na dość tanim zakupie. Chociaż lepiej dołożyć trochę i kupić coś lepszego...