Huawei P8 Lite
Piotr
Posiadam telefon pół roku po tym czasie wydaje mi się że coś powiedzieć o telefonie. Telefon pół roku ani razu nie był wyłączany co sprawiło że zaczął się niestety ale ponowne uruchomienie telefonu dosłownie go ożywiło znów chodził jak rakieta. Telefon bardzo odtwarza muzykę w opiniach do czytałem się, że łatwo zasłonić głośnik przez jego umiejscowienie w obudowie, lecz mi się to nie zdarzyło. Jedyna rzecz jaka mnie lekko irytuje w telefonie to aparat. Czasami strasznie długo łapie ostrość. Bateria jak na dzisiejsze czasy długo trzyma pomimo dużego wyświetlacza. Dobrym trybem jest w telefonie tryb ultra baterii który ogranicza nasz tel tylko do dzwonienia i do wysyłania wiadomości, lecz wydłuża on czas pracy tel o połowę. Jednym z minusów telefonu jest to, że jest delikatny i podatny na pęknięcia szkiełka przy upadku na asfalt. Ogólnie telefon jest godny polecenia, cena nie jest wygórowana jak na parametry telefonu.
Fracek88
Witam. Jestem posiadaczem tego telefonu około pół roku. Ogólnie byłem bardzo zadowolony. Telefon nie zacinał się wszystko pięknie i ładnie chodziło, aż tu nagle zonk brak wifi i gps. Postanowiłem poczytać na forach i okazało się, że prawdopodobnie będe musiał oddać telefon na gwarancję. Szkoda bo to mój pierwszy fon, który skończy na serwisie :(
Bonkaaa
Telefon posiadam od kilku miesięcy i mogę wyrazić dużo zadowolenie w tej kwestii. Zacina się bardzo rzadko i sadze, ze to tylko i wyłącznie z mojej winy, dlatego ze cały czas go użytkuj imam pobranych dużo aplikacji, które przyczyniają się do spowalniania. Jedynym mankamentem i to dość ważnym jest bardzo slaba bateria. Zmuszona zostalam do kupna przenośnej baterii, tzw. Power banka. Telefon potrafi rozładować się w przeciągu paru godzin co mnie bardzo denerwuje i przysparza problemów, niepotrzenych problemów
kuba
Telefon bardzo polecam ma mocne parametry nie zacina się aparat robi bardzo ładne zdjecia telefon nagrywa filmy w full hd dobrze odtwarza muzyke.
adasss
Telefon super, ale od razu trzeba ściągnąć antywirusa. Jak coś wejdzie w telefon to trudno to później usunąć. Niestety muszę otwierać wiele maili i nieraz są niewiadomego pochodzenia. Warto też co kilka dni włączać narzędzie do czyszczenia. Zaskoczył mnie pozytywnie gdy z 4 metrów walnął na chodnik i nic się nie stało. W porównaniu do Samsunga S5 i S6 które miałem przed nim wypada zdecydowanie lepiej. Jeszcze nie aktualizowałem Androida, ale i tak śmiga aż miło. Zdecydowanie polecam. Aha. Miałem mały problem z głośnikiem podczas rozmów, ale po wizycie w serwisie wszystko ok. Zrobili
Netro 18004
Witam!!! Posiadam telefon od 30 czerwca. Wszystko na jest super nie zacina nie ma problemu z włączeniem najnowszych gier.
Wszystko jest płynne, nKładka emui jest bardzo czytelna, wyrazista.
A sam telefon jest bardzo funkcjonalny i nowoczesny.
Minus tylko jeden bateria moim zdaniem telefon mógłby warzyć troszke więcej (10-20 gram) i być grubszy (1-2 mm) beteria mocniejsza.
Lecz moim zdaniem jest super .9/10
Gdyby nie bateria to 10/10w
kwys
Dużym plusem według mnie w tym telefonie jest brak szuflady w Androidzie. Sprzęt działa prawie wzorowo, bateria długo trzyma, zasięg łapie tam, gdzie inne telefony wymiękają, obsługuje dwie karty sim, robi niezłe zdjęcia, na ekranie wszystko jest bardzo wyraźne (jedynie w ostrym świetle słonecznym jest problem z widocznością). Trochę szkoda, że druga karta sim wchodzi kosztem możliwości rozszerzenia pamięci, to pierwszy z minusów, których się doszukałem. Drugim jest fatalna kompresja obrazów do MMS - zdjęcia lepiej wysyłać mailem lub nie wysyłać w ogóle, bo robi się z nich obraz w jakości takiej, jaką oferowały pierwsze aparaty cyfrowe pod koniec lat 90 - zdjęcie tekstu po kompresji to jakieś czarne szlaczki, twarze się deformują, z linii ukośnych robią się schodki, przejścia tonalne się posteryzują. Ale ogólnie raczej polecam.
Huawei
Telefon super W ciagu miesiaca na androidzie 6 mialem moze mialem (bardzo zadko sie zdarzaja) kilka przeskokow animacji TElefon ani razu nie przeladowal ikonek na pulpicie!! powracajac do dawno uruchomionej aplikacji
Aparat w db świetle super,gdy robi sie ciemmo jakosc zdj spada,lampa robi powloke na zdjęciu gdy jest kompletnie ciemmo
Minus to bateria ok 3-3,5 godziny na wlaczonym ekranie
Polecam,na pewno lepszy niz m4 aqua
sawik
Telefon posiadam już 8 miesiąc. Jestem mega zadowolony zarówno z designu, jak i pracy. Z początku miałem pewne obawy, jednak w ciągu poznawania tego telefonu przez pierwszy miesiąc byłem zaskoczony. Pierwszy raz zamulił mi jakoś 2 miesiące temu. Winy telefonu żadnej, gdyż naściągałem apek, wszystko się zaktualizowało i pamięć zmuliło jak po dobrym bongo. I tak jak z każdym telefonem wystarczyło odinstalować kilka niepotrzebnych aplikacji, wyłączyć transfer danych dla tych, które tego nie potrzebują (typu Adobe, Office) i znów było miło. Wymiary i waga na plus. Na aparat też nie mogę narzekać. Wcześniej miałem 5 MPix, więc niebo a ziemia. Zdjęcia wiszą na ścianach domu. Minusem bateria. Przy dość częstym używaniu sieci ładować trzeba codziennie. Ale chyba nie znam smartfonu, który wytrzymuje 3 dni przy Facebooku, telefonach i transferze danych.
Kropek
Telefon użytkuję prawie rok. Zdażyło mi się, że niemiłosiernje się zacinał, jak się okazało po restarcie, nie wyskoczyło mi powiadomienie o ściągniętej aktualizacji oprogramowania.. po restarcie wszystko ok. Od noszenia w kieszeni w spodbiach lekko się odkształcił, teraz ma kształt prawie jak LG Flex, jednak nie ma żadnych przebarwień, wyświetlacz działa super, odwzorowanie barw super.. czekam na obiecaną aktualizację androida. Telefon polecm, szczególnie, że ma dual sim, a co ważniejsze dzięki temu obsługuje micro i nano sim, bez potrzeby posiadania adapterów.