Huawei P8 Lite
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 531 do 540. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
53,7% 
icon down
 29,5% 
icon unknown opinion
 16,8% 
Opinia pozytywna

Hayfever

Jestem dumnym posiadaczem Huawei p8 lite telefon znakomity bateria długo trzymam nie laguje świetny aparat duży ekran . Każdemu polecam ten telefon jeden z najlepszych moim zdaniem lepszym niż iPhone 5 5s 5se


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Wywra

Czyli najpierw ściągacie jakieś g*wnoapki do baterii czy przyspieszania telefonu, a potem płaczecie że po pół roku wasz telefon i bateria nadają się do wyrzucenia? Nawet mi was nie żal.

Telefon super, przy umiejętnym korzystaniu kilkakrotnie lepszy od telefonów najpopularniejszych koncertów, bałem się wziąć Xiaomi z internetu, a tylko on był alternatywą w Polsce na miejscu, więc wziąłem i nie żałuję.

Do 6.0 nie aktualizowałem, bo mój znajomy to zrobił i bateria spada dwukrotnie szybciej i nie da się wyłączyć LTE. Jak macie z nim jakieś problemy, to wróćcie na Lollipopa i wywalcie g*wnoapki od baterii i szybkości, a bedzie okej :)

Opinia pozytywna

jakjac

Zacznijcie od prawidłowego ładowania baterii i używajcie menadżera telefonu on oczyszcza go od śmieci. Jeśli chodzi o baterie używajcie trybu ultra oszczędzania gdy nie używacie telefonu np. w nocy czy poza zasięgiem.To bd telefon i potrzebuje mądrej obsługi


R E K L A M A
Opinia neutralna

piter

do @dżej
Który adroid masz w zainstalowany? W 6.0 jest aktywna funkcja dts polepszająca dźwięk na słuchawkach. Co do zacinania się może masz włączony tryb inteligentny?. Przy normalnym nie powinno nic się nie ścinać. Bateria fakt niknie w oczach ale na 4 godziny świecenia ekranu starcza, tyle ile w innych telefonach z tej półki. Poza tym warto od czasu do czasu wyłączyć telefon i włączyć telefon oraz użyć aplikacji menadżer telefonu.

Opinia negatywna

dżej

Posiadam ten telefon od pół roku. Na początku wszystko działało bardzo dobrze; przede wszystkim płynnie, szybko. Do tego zachwycił mnie naprawdę dobrym aparatem, wyglądem, lekkością oraz całkiem wydajną baterią.
Do czasu?
Problemy zaczęły pojawiać się gdzieś po trzech miesiącach. Muszę dodać, że nie korzystałam ze zbyt wielu gier (tak naprawdę jedynie bardzo sporadycznie, ostatnio odinstalowałam i nie mam już żadnej), cały czas miałam ustawioną najniższą jasność, do tego aplikacja oszczędzająca baterię + cleaner. Nie męczę telefonu całodniowym korzystaniem, mniej więcej dzienne, łączne użycie zamyka się w maksymalnie dwóch godzinach.
Po pierwsze ? bateria, która trzyma naprawdę słabo. Jak już wspomniałam, mimo ustawionej najniższej jasności oraz nie korzystaniu z telefonu jakoś bardzo długo, konieczne jest ładowanie codzienne, bateria dosłownie niknie w oczach.
Po drugie ? płynność, a raczej jej brak. Może nie zawsze, ale bardzo często przy np. korzystaniu z komunikatorów czy Internetu telefon zacina się. Nie można ani zamknąć aplikacji, ani zablokować telefonu. Klawiatura dotykowa działa bardzo opornie, bardzo długo trzeba zaczekać aż ,,zaskoczy?.
Po trzecie ? dźwięk. Nie mam jakichś wielkich wymagań co do tego, ale dźwięk w tym telefonie wydaje się być dziwnie przygłuszony, choć ostatni serwis (w oficjalnym serwisie Huawei) nie wykazał żadnej usterki czy błędu.
Po czwarte ? rozmowy. Bardzo często pojawiają się komplikacje, coś przerywa. Nie jest to bynajmniej spowodowane problemami z zasięgiem (sprawdziłam) czy aparatem rozmówcy.
Podsumowując ? nie polecam. Sama żałuję kupna tego telefonu i stanowczo odradzam. Wiadomo, może komuś innemu będzie działał sprawniej, choć wątpię, ale drugi raz na pewno bym go nie kupiła.

Opinia pozytywna

Mixu

Mam ten telefon ponad pół roku i ani razu mi się nie zaciął wszystko działa perfekcyjnie aparat robi dobre zdjęcia jedynym minusem to słaba bateria 2200mAH to zdecydowanie za mało jak na telefon ze średniej półki i jak najbardziej polecam kupno tego telefonu

Opinia negatywna

Karolina

Telefonu nie polecam! Cały czas się zacina. Przy jakiejkolwiek aplikacji się wiesza, nawet przy wiadomościach. Mam telefon ponad pół roku i jestem zawiedziona. Powoli kończy Mi się cierpliwość do tego telefonu. Czasami nawet sam uruchamia się ponownie. Zniechęcam Was do zakupu tego smartfona, szczególnie osoby o słabych nerwach.


R E K L A M A
Opinia negatywna

Boqe

Zawiedziona.
Telefon miałam niecałe 2 tygodnie i dzięki możliwości odstąpienia od umowy oddałam go do salonu. Główne powody NIEPRAWDOPODOBNIE SŁABA BATERIA, kiepska jakość połączeń i (nagły) spadek zasięgu. Zaznaczę, że nie jestem osobą nagminnie korzystającą z telefonu, głównie to dłuższe rozmowy, korzystanie z Internetu, smsy. Mimo to bateria nie wytrzymywała jednego dnia. Ustawiłam wszystkie możliwe opcje oszczędzania energii. W nocy, gdy w ogóle nie korzystam z telefonu poziom naładowania spadał o 7%!! Czytając opinie nie zdawałam sobie sprawy, że słaba bateria jest aż takim problemem tego telefonu, a jednak... dodatkowo nagle nie można było się do mnie dodzwonić, a rozmowy były często przerywanie (zaznaczam, że wcześniej z poprzednim telefonem nie było takiego kłopotu) Podsumowując: nie polecam!! Teraz (jak poprzednio) mam Samsunga i jestem bardzo zadowolona.

Opinia pozytywna

Huawei anusiak

Jedynym minusem jaki znalazlam to bateria ktora przy wlaczonym ekranie trzyma bardzo krotko ...

Opinia negatywna

baltashasser

Wybierając telefon kierowałem się m.in. opiniami tutaj i myślałem (pewnie tak jak większość) - raczej dobre opinie, pewnie kilku frustratów przesadza pisząc negatywne opinie o zacinaniu się.
Jakże się pomyliłem! Telefon zacina się niemiłosiernie, kilka razy dziennie mam ochotę go rzucić o beton! Czyszczenie różnymi cleanerami nie pomaga. Na dodatek tragiczny GPS, który szuka sygnału wieczność (a często potrzebuję z racji podróży służbowych).
Stanowczo nie polecam!!!

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 531 do 540. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies