Huawei P8 Lite
Bee
Korzystam od prawie roku, zawieszanie nie stanowi problemu. Jeśli coś się dzieje wystarczy pozamykać nadmiar aplikacji. To nie jest telefon do gier, więc jak ktoś płaci 800 PLN to niech nie oczekuje, że będzie to HTC One, mimo niby lepszych parametrów.
Ebo
Huawei p8 lite ma ochrone wyświetlacza Gorilla Glass 3 ;) tak to super smartfon
Rita
mam go 6 miesięcy, nic się nie zawiesza, bateria długo trzyma , zdjęcia bardzo dobre,polecam
Banan123
Moim zdaniem Huawei P8 lite, to najlepszy telefon jaki miałam kiedykolwiek. Stosunkowo jest nie drogi, wygląda naprawdę elegancko, i jest wspaniale zapakowany. Mam go od maja, i nie zawiesił mi się ani razu, działa bardzo szybko, jest wysokiej jakości. Dlatego piszcząc że się zacina chyba nie rozumiecie to znaczy; zawieszenie się. Telefon ma też wspaniały aparat. Moim zdaniem telefon jest lepszy od IP6, ktorego posiadał mój brat. Dziękuje. ;)
Dziadzia.
Telefon. Mam pare dni jak na razie super. Aparat ok. Nic się nie wiesza.
Daelorien
Telefon użytkuję od ok. miesiąca. Generalnie nie mam zastrzeżeń, telefon się nie zawiesza, bateria wytrzymuje adekwatnie do użytkowania. Robiłam update do androida 6 (oryginalnie zasmiecona wersja od orange), system działa nieznacznie płynniej. Z denerwujacych rzeczy mogę się przyczepić do braku możliwości zdjęcia tylnej obudowy - w razie problemów z baterią jedyną opcją jest serwis... Aparat bez rewelki, robi zdjęcia ciut za słabe jak na podaną ilość Mpix.
TaRI
Posiadam ten telefon od grudnia 2015 roku. Jedyny poważny problem jaki miałem to telefon nie znajdował sieci wifi (stało się to po ok. 2 miesiącach). Oddałem do gwarancji i dostałem nowy telefon.
Nie udało mi się telefonu zawiesić, aparat robi ładne zdjęcia, solidnie wykonany, nie trzeszczy i nie wygina się jak niektóre samsungi.
Minusem tego telefonu jest bateria, trochę mała jeżeli korzysta się z neta i sporo rozmawia, ale wystarczy wyłączać transfer danych gdy się nie korzysta i na cały dzień spokojnie wytrzymać bateria.
Za taką cenę jak najbardziej polecam.
Lacko
Telefon użytkuję od grudnia.
Zakupiłem go ze względu na cenę i dual sim, który przydał mi się aby nie nosić dwóch telefonów.
Problemów większych z nim nie mam. Bateria przy mocnym użytkowaniu ładowana raz albo dwa dziennie ( dużo nawigacji, internet itd), ale to mnie nie dziwi przy takim korzystaniu z telefonu.
Zdjęcia wyraźne i wystarczające dla zwykłego użytkownika.
Dopóki pamięć nie jest przeładowana a telefon nie jest zapchany śmieciami działa płynnie i bez problemów.
Głośnik wyraźny, bez trzasków i szmerów.
Jak na parametry i cenę uważam, że P8 Lite jest jak najbardziej godny polecenia.
Tomek
Nie polecam tego czegoś nikomu!!! Lagi, ciągle zawiechy itd. Jeden plus, dwa razy o ścianę, wyświetlacz drobny mak i działa, na tym koniec plusów. Osobiście wcześniej miałem htc one m7, niby prametry gorsze a chodził jak przecinak. Pozdrawiam i odradzam niestety. Być może P8 jest lepszym rozwiązaniem i lepiej się sprawuje niż ten p8 lite.
wieczorynka
telefon dobry, nie mam żadnych zastrzeżeń, bateria wytrzymuje ok. 3 dni, aparat robi dobrej jakości zdjęcia, nie zawiesza się. Polecam każdemu, kto używa telefonu głownie do rozmów i internetu.