Huawei P8 Lite
aniwla500
Mam go od sierpnia br.już był w reklamacji ponieważ były zniekształcenia podczas połączeń,charczenie podczas rozmowy i oddawał echo . Wymienili głośnik audio. Zaczyna się to samo rzadko ale powtarza,chyba znów wyląduje do reklamacji.
Zaciekły
Świetny telefon, ja akurat miałem p9, ale tamta mi się strasznie psuła, poszedł procesor wymienili mi na drugą i to samo oddali kase i wziąłem p8 nie żałuję, zdjęcia też robi świetnie i oto mi chodziło, ekran też na dobrym poziomie. Także all na plus jak dla mnie.
Pietro
P8 Lite użytkuję od pół roku. O ile początkowo zastrzeżenia miałem w zasadzie głównie do baterii (rozumiem że to smartfon ze sporym pożerającym dużo energii ekranem, ale konkurencja pokazuje, że można sporo lepiej i niekoniecznie drożej) to po aktualizacji do Androida 6.0 jest dramat. Nie jestem w stanie połączyć telefonu z komputerem (nawet po pobraniu oprogramowania, które do tej pory nie było potrzebne!), pracujące aplikacje nie odświeżają się (apka pogodowa stała się bezużyteczna), mms'y zamykają się samoczynnie sekundę po otworzeniu itp.
Freddy
Telefon posiadam już ponad pół roku. Jestem z niego bardzo zadowolony. Nie zamula i nie ma żadnych problemów z spadkiem wydajności. Jedyne co mnie denerwuje w tym telefonie to krótko trzymająca bateria, no ale to standard w smartfonach...
Natt
Bardzo dobry, nieskomplikowany w obsłudze, robi ładne zdjęcia, nie zacina się. Mimo małej baterii trzyma dosyć długo jak na intensywne używanie z włączonymi danymi papierowymi i GPS.
BigMom
Telefon posiadam 5 miesięcy i jestem z niego w 100 procentach zadowolony . Bateria trzyma przy średnim użytkowaniu 3-4 dni , max.6 dni . Oprogramowanie stabilne , aparat do zniesienia , video też w miarę dobre
maja74ma
Po ośmiu miesiącach P8 Lite sam wyłączył się i już nie dało się go włączyć. Oddałem go do serwisu gwarancyjnego , gdzie zaproponowali mi wymianę na biały model lub naprawa będzie wydłużona nie podając terminu naprawy. Mój tel. był czarny to dlaczego proponują mi biały. Kontakt telefoniczny z serwisem w Piasecznie zerowy, podany nr. tel. nie odpowiada.
Adamus
Super tel. mam go pare miesięcy, smiga jak burza, w słońcu super opcja zwiększa czytelnosc. Polecam.
borutax
Nie można korzystać w samochodzie. Cały czas zrywa połączenie bluetooth. Przywracanie do ustawień fabrycznych, jak radzi serwis, nic nie daje
parówka
Telefon jest poprawny dobrze wykonany i szybki w działaniu ale:
-kąty widzenia ekranu pozostaje wiele do życzenia w tym przedziale cenowym
-ekran 5 cali a czcionka mała i cienka (można powiększyć ale występują bugi)
-systemowa aplikacja sms/mms nie radzi sobie fotkami które są skompresowane na maxsa (polecam: TEXTRA)
-czasami nie zapamiętuje ustawiń.
-powinien kosztować 400-500zł