Huawei P8 Lite
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 481 do 490. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
53,7% 
icon down
 29,5% 
icon unknown opinion
 16,8% 
Opinia neutralna

aniwla500

Mam go od sierpnia br.już był w reklamacji ponieważ były zniekształcenia podczas połączeń,charczenie podczas rozmowy i oddawał echo . Wymienili głośnik audio. Zaczyna się to samo rzadko ale powtarza,chyba znów wyląduje do reklamacji.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Zaciekły

Świetny telefon, ja akurat miałem p9, ale tamta mi się strasznie psuła, poszedł procesor wymienili mi na drugą i to samo oddali kase i wziąłem p8 nie żałuję, zdjęcia też robi świetnie i oto mi chodziło, ekran też na dobrym poziomie. Także all na plus jak dla mnie.

Opinia negatywna

Pietro

P8 Lite użytkuję od pół roku. O ile początkowo zastrzeżenia miałem w zasadzie głównie do baterii (rozumiem że to smartfon ze sporym pożerającym dużo energii ekranem, ale konkurencja pokazuje, że można sporo lepiej i niekoniecznie drożej) to po aktualizacji do Androida 6.0 jest dramat. Nie jestem w stanie połączyć telefonu z komputerem (nawet po pobraniu oprogramowania, które do tej pory nie było potrzebne!), pracujące aplikacje nie odświeżają się (apka pogodowa stała się bezużyteczna), mms'y zamykają się samoczynnie sekundę po otworzeniu itp.


R E K L A M A
10 lat w mGSM 4 opinie
Opinia pozytywna

Freddy

Telefon posiadam już ponad pół roku. Jestem z niego bardzo zadowolony. Nie zamula i nie ma żadnych problemów z spadkiem wydajności. Jedyne co mnie denerwuje w tym telefonie to krótko trzymająca bateria, no ale to standard w smartfonach...

Opinia pozytywna

Natt

Bardzo dobry, nieskomplikowany w obsłudze, robi ładne zdjęcia, nie zacina się. Mimo małej baterii trzyma dosyć długo jak na intensywne używanie z włączonymi danymi papierowymi i GPS.

Opinia pozytywna

BigMom

Telefon posiadam 5 miesięcy i jestem z niego w 100 procentach zadowolony . Bateria trzyma przy średnim użytkowaniu 3-4 dni , max.6 dni . Oprogramowanie stabilne , aparat do zniesienia , video też w miarę dobre

Opinia negatywna

maja74ma

Po ośmiu miesiącach P8 Lite sam wyłączył się i już nie dało się go włączyć. Oddałem go do serwisu gwarancyjnego , gdzie zaproponowali mi wymianę na biały model lub naprawa będzie wydłużona nie podając terminu naprawy. Mój tel. był czarny to dlaczego proponują mi biały. Kontakt telefoniczny z serwisem w Piasecznie zerowy, podany nr. tel. nie odpowiada.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Adamus

Super tel. mam go pare miesięcy, smiga jak burza, w słońcu super opcja zwiększa czytelnosc. Polecam.

Opinia negatywna

borutax

Nie można korzystać w samochodzie. Cały czas zrywa połączenie bluetooth. Przywracanie do ustawień fabrycznych, jak radzi serwis, nic nie daje

Opinia neutralna

parówka

Telefon jest poprawny dobrze wykonany i szybki w działaniu ale:

-kąty widzenia ekranu pozostaje wiele do życzenia w tym przedziale cenowym
-ekran 5 cali a czcionka mała i cienka (można powiększyć ale występują bugi)
-systemowa aplikacja sms/mms nie radzi sobie fotkami które są skompresowane na maxsa (polecam: TEXTRA)
-czasami nie zapamiętuje ustawiń.
-powinien kosztować 400-500zł

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 481 do 490. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies