Huawei P8 Lite
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 491 do 500. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
53,7% 
icon down
 29,5% 
icon unknown opinion
 16,8% 
Opinia pozytywna

Artur

Telefon posiadam od paru dni. Zakupiony z antkiem 5.0 zaktualizowany do 6. Używam telefonu dość intensywnie z dwoma kartami sim różnych operatorów. Nic nie tnie chodzi bardzo stabilnie. Co prawda jedno gniazdo sim obsługuje lte ale można wybrać i przełączyć gniazdo programowo co jest dogodne w przypadku posiadania sim mikro i Nano . Przesiadlem sie na p8 z Samsunga grand Prime i muszę stwierdzić że p8 bije poprzedni telefon na łeb na szyję. Polecam gorąco. Tym co marudza na baterie polecam zastanowić się który smartfon przy użytkowaniu wytrzyma dłużej niż dobę . Prawda taka że technologicznie baterie stanęły w miejscu a urządzenia mkna do przodu nieustannie.


R E K L A M A
Opinia neutralna

Arek

Witam Wszystkich , telefonik jest naprawde bardzo dobry , ale od jakiegos czasu mam z nim maly problem i licze na jakas pomoc co do mojego problemy mianowicie gdy moj procent naladowania baterii spada do ok 60% to wyskakuje mi komunikat ze telefon zostanie wylaczona za 30sekund po czym odrazu sie wylacza, bardzo prosze o pomoc lub jakies informacje jak moge temu zaradzic z gory dziekuje i pozdrawiam

Opinia neutralna

TOiOWO

Plastykowe badziewie. Po 4 m. padł moduł GPS. Nowy telefon. Bateria na 8 godzin. Dno.


R E K L A M A
Opinia neutralna

TOiOWO

Właśnie padł GPS. 2 tygodnie czekania i nowy aparat w Play. Po 4 miesiącach to się stało - plastykowe truchło.

Opinia negatywna

nowaczy

Tragedia! Już raz wysiadł. Bateria rozładowywała się w ciągu kilku godzin. Ładowanie trwało szybko ok.1 godz. Podczas ładowania telefon i zasilacz grzały się niemiłosiernie. Reklamowałem i dostałem nowy po dwóch miesiącach na nowym egzemplarzu powtórzyło się to samo. Jutro idę reklamować.

Opinia pozytywna

lumix lumen

Witam, telefon posiadam krótko ale z pierwszych obserwacji ma plus suuper zdjecia makro! Dodatkowo super tryb obsługi jedną ręką! Ogólnie pierwsze wrażenia pozytywne chociaż faktycznie kręcąc filmy lepiej nie ruszac szybko aparatem bo mamy wtedy duże zakłócenia obrazu. W tej cenie najlepszy telefon, jest dioda powiadomień, dwie karty sim, 2gb ramu i 16gb dysku..duże możliwości personalizacji wyglądu, zastanawiałem sie też nad m4aqua, j5, moto 3gen ale wygral p8 lite i chyba dobrze..za jakiś czas napiszę o dalszych wrazeniach..

Opinia pozytywna

Adi23477

Witam
Mam telefon okolo 5 miesięcy wiec moge sie wypowiedzieć o nim
Telefon raz przeladowal pulpit(chyba wtedy byla zapchana partycja cache i z 15 apkek w multitaskingu)
Pozatym na androidzie 6.0 zero przyciec i lagow
Aparaty bdb
Nakładka emui na początku mi sie nie podobala ale po 1 h użytkowania juz tak
Ramu wolnego jak mam duzo apk ktore działają w tle i jako multitask mam około 500mb
Gry działają srednio,ale gta sa obsłuży w naj detalach bez większych lagow ,jest widoczny thermal throotling po jakis 15 minutach grania
Minusy
Slaba bateria,jako ze jestem nastolatkiem i czesto uzywam Messenger,fb,snap,askfm,insta itp to w weekend musze ladowac tel dwa razy dziennie wiec polecam miec se sb powerbank
Bardzo polecam,lepszy niz m4 aqua


R E K L A M A
Opinia pozytywna

PAwel_Z

Telefon mam od grudnia 2015 roku. Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolony. Żadnych przycięć i resetów. Dobrze się nim przegląda internet. Zdjęcia dla mnie zupełnie wystarczające, a korzystam z aparatu całkiem sporo. Według mnie stosunek cena/jakość jest super. Nie potrzeba mi telefonu za 3k.
Z wad. Jak dla mnie bateria jest za słaba. Ledwo przeglądam kilka stron a bateria już leci. Ładowanie raz dziennie obowiązkowe. No i druga, dużo mniej istotna. Gdy próbuję zrobić selfie przednim aparatem zawsze wciska się "makijaż cyfrowy" i trzeba go ręcznie wyłączyć. Dla kogoś może to być uciążliwe.
Czy kupił bym jeszcze raz? TAK, bez wątpienia. Jednak jeśli ktoś może dołożyć wydaje mi się że warto obejrzeć następcę P9 Lite

Opinia pozytywna

kg123

To i ja dodam kilka słów od siebie. Długo zastanawiałam się nad kupnem telefonu i w końcu się zdecydowałam. Posiadam go już jakiś czas i jestem w pełni zadowolona. Telefon chodzi płynnie, nie zawiesza się pomimo znacznej ilości aplikacji. Zdjęcia robi ładne, wyraźne. Pamięć wbudowana jest na tyle duża, że spokojnie można użytkować bez karty sim. Jak najbardziej na plus i polecam.

Opinia pozytywna

Zenosław

Przy odpaleniu równocześnie WOTa, FB, YT, Instagrama i muzyki czasem sie przytnie ale ogólnie polecam :D

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 491 do 500. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies