Domioo
Zacznę od tego, że telefonu używam od listopada 2025 roku, czyli praktycznie od samej premiery. Ciężko było nabyć ten telefon, ale mi się udało. Telefon bardzo ładnie się prezentuje oraz jest szybki, robi dobre zdjęcia oraz nagrywa świetne filmy. Muszę jednak trochę narzekać, bo to jest pierwszy iPhone, który potrafił mnie zawieść ? to znaczy zrywało połączenie z internetem sieciowym, Wi-Fi i występowały sporadyczne zacięcia. Nie można już powiedzieć, że system iOS jest niezastąpiony. Gdybym nie korzystał na co dzień w pracy z MacBooka, to pewnie przeszedłbym na Androida. Z jednej strony jestem zadowolony z tego iPhone'a, a z drugiej jednak nie, bo w tych pieniądzach telefon nie powinien mieć takich wad, które ma. Wcześniej korzystałem (aktualnie korzystam służbowo) z Galaxy S22 Ultra i tam nie było takich problemów.
wojciech
Używam prawie 3 miesiące i jestem zadowolony. Bateria spokojnie cały dzień wytrzymuje, system śmiga aż miło.
Łukasz
Przesiadłem się z Samsunga S24 na iPhone'a 17 Pro i póki co jestem zadowolony. Fotki są na bardzo dobrym poziomie, filmy również. Bateria trzyma bardzo dobrze. Więc na chwilę obecną zostaję przy iPhonie.
Lesli47
Mam od kilku tygodni tego iP17Pro. Ale ciekawe są dla mnie opinie negatywne. Można się z nich dowiedzieć, że niektórym trudno dogodzić.
M
Świetny telefon do codziennej pracy. Mega dobre zdjęcia i filmy robi, a współpraca z iOS i innymi urządzeniami Apple to poezja.
M.
Kupiłem, testowałem przez 14 dni, zwróciłem. Najbardziej chyba zawiódł mnie aparat i płynność działania. O ile w dzień zdjęcia są przyzwoite z charakterystycznym żółtym odcieniem nadawanym przez Apple, tak w nocy to jakiś nieśmieszny żart. Algorytmy próbują sztucznie rozjaśnić wszystko razem z gwiazdami na niebie i efekt końcowy jest śmieszny. Bardzo zaskoczyło mnie też to, jak czasami głupie animacje systemu się lagują. Wygląda czasami jakby ze 120 Hz ekran przechodził chwilowo na 60 Hz. W tej cenie nie jest to telefon, który sobie zostawię jako moje daily.
Mario
iPhone 17 Pro to wspaniała ewolucja smartfona Apple. Zadziwia przede wszystkim imponującym wyświetlaczem ProMotion o wyjątkowo jasnych barwach i płynnym działaniu dzięki odświeżaniu 120Hz. Ulepszony system kamer z nową funkcją fotograficznego zoomu wprowadza mobilną fotografię na zupełnie nowy poziom, umożliwiając robienie szczegółowych zdjęć nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.
Bateria radzi sobie świetnie, pozwalając na intensywne korzystanie przez cały dzień bez potrzeby ładowania. Dodatek nowych funkcji dla ochrony prywatności i bezpieczeństwa czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym wyborem dla świadomych użytkowników.
Jedyną wadą może być wysoka cena, ale dla tych, którzy szukają technologicznego kunsztu i niezawodności, iPhone 17 Pro jest zdecydowanie wart inwestycji. Gorąco polecam!
MiCrokX
Mam go od dnia premiery. Szczerze opłacalny telefon z dobrymi pasmami 5G których niektóre telefony nie mają oraz bardzo dobrymi aparatami. Bateria może trzymać nawet jak odepnę kabel ładujący o godzinę 6 to następnego dnia do godziny 13 napewno wytrzyma przy normalnym użytkowaniu. Procesor CPU/GPU Apple A19 PRO robi tutaj super robotę, a komora parowa pokazuje, że telefon nie musi się wcale nagrzewać.
Radman
Czesc. Mam go od pazdziernika, nie jest wart swojej ceny, zdecydowanie nie jest, aparat OKay, kamera mnie kompletnie zawiodla na sylwestra przy nagrywaniu fajerwerkow, nic nie widac zupelnie, jakosc wykonania telefon za 5799 to jakas kpina, doslownie kpina i podejrzewam, ze po 14 latach koncze swoja przygode z Apple. Telefon w etui UAG, zabezpieczony juz posiada slady uzytkowania, zarysowania, a tylny szklany panel, sam sie rysuje, a hitem jest to jak on jest spasowany, normalnie nie ma tam zadnej symetrii czy czegokolwiek, wyglada jak totalna tania chinska podrobka. Nie polecam, sa zdecydowanie lepsze produkty na rynku, drugi raz bym nie kupil i nie popelnil takiego bledu
Kriss
Witam, używałem iPhone?a 11,przesiadłem się teraz z 12pro max na 17 pro jak dla mnie dużo na plus,bateria trzyma długo nie zacina się chodź w żadnym mi się zacięcia nie zdarzały super wyświetlacz mam też Samsunga s25plus to stwierdzam że nie korzystam z niego bo iPhone i system operacyjny IOS jak dla mnie dużo lepszy .Pozdrawiam