Zbig
Sorry jeśli kogoś urażę. Miałem starego Samsunga s21, miesiąc temu dostałem w prezencie 17 pro. To moje największe rozczarowanie ostatnich lat. To amerykańskie g.wno nie ma podstawowych funkcj!!! Błagam powiedzcie mi czym się zachwycacie??? Brak przycisku wstecz, brak wyboru samego wibrowania w trybie cichym, zdjęcia masakra!!!! Za każdym razem jak podnoszę ten shit ze stołu włączam aparat. Jedyna fajną funkcją jest Face ID, ale podejrzewam że s25 którego właśnie zamówiłem też już to ma. Gdyby mi nie było szkoda kasy to zrobiłbym rolkę ja spuszczam to g.wno w kiblu, ale dam go w prezencie młodszej siostrze. Nigdy więcej tego szajsu nie wezmę do ręki.
Psy_duck
Urządzenie fajne i bez wątpienia szybkie. Płynność działania jest na najwyższym poziomie, ale? Nawet najnowszy iOS nie wspiera języka polskiego w tak podstawowych funkcjach jak Siri. Co to oznacza? Telefon za 6000 zł nie obsługuje polskich nazwisk, nazw ulic/miasta itd - CarPlay jest całkowicie niefunkcjonalny! Byle telefon z androidem za 400zł to potrafi! Pozostaje czekać aż Apple przygotuje aktualizację :/
Radeghost
Witam, uzywalem 14 Pro przez ostatnie 3 lata zdecydowalem sie zmienic na 17 Pro. Oczywiste, ze ten ma lepszy aparat, iOS to iOS po staremu, szybkosc dzialania - beast mode, telefon na najblizsze 3-4 lata na spokojnie i bateria, spokojnie wytrzymuje 1,5-2 dni uzytkowania bez zadnego jej oszczedzania ze wszystkich ?nowosci? to bateria mnie najbardziej satysfakcjonuje, nie mam z tylu glowy, ze gdy wychodze na dluzszy spacer lub wyprawe, zapomnialem zabrac ze soba powerbanka i co teraz? -tutaj ten problem nie wystepuje. Masz iPhone/miales bedziesz zadowolony/zadwolona, nie miales, a chcialbys wyprobowac swoich sil w iOS bez obaw, bedziesz zadowolony/zadwolona.
Dzordz 1983
Przesiadłem się z iPhone 15. Na wszystkie zalety poprzednika, ale dodatkowo ma znacznie lepszą baterię - śmiało wytrzymuje dwa dni, oraz znacznie lepszy aparat. Robiłem test z kolegą który ma s25 ultra, polegał on na sfotografowaniu kartki z tekstem z tej samej odległości, na iPhonie tekst był czytelny a na s25 już niestety nie. Ja jestem zadowolony.
Luiza
Nowy telefon 17 pro odebrany z T-mobile. Naciskasz aktualizacje, pierw pisze godzinę, potem 20 minut, potem znowu 12 godzin, potem 1 dzień... aż w końcu zaciął się kompletnie na aktualizacji, której nie da się przerwać - można tylko odblokować telefon i sobie popatrzeć na pasek i komunikat... - To ma być ta najwyższa półka? Telefon oddany i odstąpienie od umowy. Chińskie zabawki czasem maja takie błędy na starcie, no może się zdążyć, ale raczej nie w najbardziej podobno dopracowanym telefonie w historii. Taki mały problemik, że zacina się od pierwszych minut użytkowania. Także polecam poczekać na promocje w 2026 jak ktoś jest bardzo napalony i koniecznie musi mieć nowiutkiego 17 pro, bo nie jest to warte ani 5500 ani 6000 ani nawet 5000 zł.
Taka prawda
Jeśli chodzi o ładowanie : Jest jednak haczyk. Aby osiągnąć takie prędkości, potrzebna jest specjalna ładowarka wspierająca standard AVS, jak nowa, 40-watowa kostka od Apple. Oczywiście, nie znajdziemy jej w zestawie ? trzeba ją dokupić osobno za 39 dolarów, a na dodatek na razie jest dostępna tylko w Ameryce Północnej. To klasyczne zagranie Apple, które nieco psuje radość z tej skądinąd świetnej nowości.
Rafik
Telefon posiadam od dnia premiery zamówiony w przedsprzedaży otrzymałem go 18 września więc dopiero używam go dziś powiedzmy 3 dzień hmm powiem tak chodzi płynie zdjęcia robi mega co do fubckji ciężko mi się wypowiedzieć Ponieważ przesiadłem się z androida więc trzeba się przestawić bo jednak tutaj inaczej to wszystko funkcjonuje ale na chwilę obecną na plus bateria nie leci szybko w dół.