Alcatel OT 311
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 44. Pokazuję od 31 do 40. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
56,8% 
icon down
 6,8% 
icon unknown opinion
 36,4% 
Opinia neutralna

redie

Mój pierwszy telefon. Przez jakieś 2 lata dobrze chodził dobrze, a później chyba bateria padła i rozłączał się podczas wykonywania połączeń.
Szukam schematu do niego. Szczególnie interesuje mnie obsługa wyświetlacza.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

magda

To byl moj pierwszy telefon, mialam go z 2 lata, pozniej sluzyl dlugo mojej kumpeli :D bardzo wytrzymaly i dobry dla osob ktorym telefon sluzy glownie do smsowani i rozmow.. Nie ma dodatkowych funkcji..

Opinia neutralna

babcia_malina

telefon tragiczny...ciagle sie rozlaczal podczas rozmowy lub pisania smsa...co do wygladu i funkcjonalnosci nie mam pretensji,bo byly adekwatne do ceny...jednak wady wymienione powyzej naprawde utrudnialy mi jego uzytkowanie...bateria tez nie najlepszej jakosci...zaleta jest wytrzymalosc...


R E K L A M A
Opinia neutralna

J.W.

To był mój pierwszy telefon. Nie pamiętam ile trzymała bateria, bo to było dawno, ale coś ok.5 dni. Trochę joistick się rozluźnił, ale działał. Ogólnie telek nie był najgorszy, ale utopił mi się w... coli! Pływał sobie kilka godzin a ja o tym nie wiedziałam... No i rozłożyłam go, trochę poczyściłam i po kilku dniach zaczął działać, ale długo nie pochodził... Po jakimś miesiącu stracił zasięg, potem zaczął wydawać jakieś odgłosy a na koniec albo zepsuł się guzik do włączania telefonu (wcześniej się trochę zacinał) albo poprostu całkiem się zepsuł. Za naprawę chcieli tyle pieniędzy, ile kosztował... Teraz sobie stoi na półce dla ozdoby ;)

Opinia negatywna

maciek37261

ten telefon jest absolutnie do niczego... po półtora roku przestał mi działać joystick (nie mogłem jeździć nim w dół) na szczęście niedawno go upchnołem w komisie xD

Opinia neutralna

e

bardzo dobry telefon ,przez trzy lata nie zawiódł mnie ani razu czego nie mogę powiezieć o dużo onowoczśniejszych telefonach.

Opinia negatywna

IzaBelka93

Nie lubiłam tego telefonu.Bardzo głośne i "przerażające" dzwonki itp.


R E K L A M A
Opinia neutralna

michas

to był mój pierwszy poważny telefon.wcześniej miałem też alcatela ale ,,viev'' co do dżojstika to po pewnym czasie sie psuje. bateria dobra(3-4 dni)i co najważniejsze wytrzymały :).pozdrawiam

Opinia neutralna

Elfi4

To świetny choć już przestarzały telefon. Wyciągnąłem go właśnie z szuflady - bo dwa nowsze jakie miałem po nim już się rozleciały. Ten mimo że kilkadziesiąt razy upadał. Nawet ze schodów z I piętra, wpadł do wody na plaży, dzieci zakopały go w piachu - ciągle działa. Nie gubi zasięgu, jest poprastu niezawodny. Kupiłem do niego nową baterię za 6 zł.! (wyprzedaż) POLECAM

Opinia neutralna

karolina

Miałam ten telefon bardzo długo. Muszę przyznać, że jak na ten przedział cenowy jest bardzo dobry, idealny dla kobiety. Mały, lekki, ma wystarczająco dużo funkcji jak dla użytkownika średnio zaawansowanego. Nigdy nie miałam z nim najmniejszych problemów. Wiadomo, że joystick się "wyrobi", jeśli się będzie używało zbyt dużo siły. Dla kobietych paluszków jest w sam raz. A bateria po jakimś czasie siada w każdym modelu telefonu.

Wszystkich opinii: 44. Pokazuję od 31 do 40. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies