Zylo. Ten ekonomiczny slider poza funkcjami komunikacyjnymi posłuży również jako odtwarzacz muzyczny." /> Rynkowa premiera Zylo :: mGSM.pl
R E K L A M A

Rynkowa premiera Zylo

Opublikowane:

Trzeba było wykazać się nie lada cierpliwością, bo od oficjalnej zapowiedzi telefonu minęło już trochę czasu, by móc wreszcie kupić obłego Sony Ericssona Zylo. Ten ekonomiczny slider poza funkcjami komunikacyjnymi posłuży również jako odtwarzacz muzyczny.

Przypomnijmy, że Zylo był znany również pod nazwą kodową Tao, a jego nazwa niemarketingowa to W20 (W20i). Ten typowy średniak dysponuje dosyć sporych rozmiarów wyświetlaczem o przekątnej 2,6 cala, ale rozdzielczość to tylko QVGA. Oferuje łączność w sieciach 2G i 3G z przesyłem danych HSDPA do 7,3 Mbps i HSUPA do 2 Mbps.


Sony Ericsson Zylo
fot. Sony Ericsson

Pośród możliwości i opcji muzycznych znajdziemy wszystko co potrzebne do wygodnego odtwarzania audio, a zatem: automatyczne tworzenie playlist, clear bass, clear stereo, PlayNow, SensMe, shake control, TrackID, Walkman player, Walkman styles. - Ale pojawiła się również nowinka w postaci Walkman Vision.

Sony Ericsson Zylo Sony Ericsson Zylo Sony Ericsson Zylo Sony Ericsson Zylo
Sony Ericsson Zylo
fot. Sony Ericsson

Nieco większy niż w konkurencyjnych konstrukcjach ekran znacznie ułatwi wędrówki po internecie, jak również korzystanie z serwisów społecznościowych.

Aparat ma matrycę 3,2 Mpx, przesyłać dane można również przez Bluetooth i USB (nie ma WiFi), a Zylo obsłuży także gry 3D i pocztę elektroniczną. Za czas działania telefonu odpowiedzialna jest bateria o pojemności 920 mAh.

Sony Ericsson Zylo Sony Ericsson Zylo Sony Ericsson Zylo Sony Ericsson Zylo
Sony Ericsson Zylo
fot. Sony Ericsson

Poniżej komunikat prasowy polskiego oddziału Sony Ericssona:

Sony Ericsson wprowadził na rynek nowy telefon z kultowej rodziny Walkman - Sony Ericsson Zylo. Ten stylowy telefon, oferowany w przystępnej cenie, łączy zalety Walkmana z nowoczesnymi możliwościami obsługi portali społecznościowych. Zylo oferuje najlepsze w swojej klasie multimedialne doświadczenie, łącząc tradycyjne funkcje Walkman z nowym rozwiązaniem Walkman Vision. To jedyne w swoim rodzaju przeżycie audio-wizualne jest krokiem naprzód w doświadczaniu muzyki. Funkcja Walkman Vision pozwala użytkownikowi nagrywać i oglądać filmy video na ekranie LCD o przekątnej 2,6 cala czyli na największym nie dotykowym wyświetlaczu wśród obecnie dostępnych. Nagrane filmy można natychmiast publikować na portalu YouTube.

Sony Ericsson Zylo - osiągnięcia Walkmana i urok portali społecznościowych pozwalają w pełni skorzystać z najwyższej jakości multimedialnego, mobilnego doświadczenia.

Na podstawie informacji producenta Sony Ericsson

Opublikowane:
Autor: Jacek Filipowicz

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!