ASUS rozsyła zaproszenia - zaprezentuje smartfony z serii ZenFone 4?

Opublikowane:
Odsłuchaj artykuł
Coś się wydarzy 19 sierpnia...
Coś się wydarzy 19 sierpnia... Fot. Gadgets360

W sieci pojawiło się zaproszenie na wydarzenie, które ASUS zaplanował na 19 sierpnia. Nie wiemy, co konkretnie chce wtedy zaprezentować, co pozostawia pole do domysłów...

Co prawda osobiście w moje ręce takowe zaproszenie nie trafiło, niemniej na 19 sierpnia ASUS zaprasza do SMX Convention Center (Pasay, Filipiny) na bliżej nieokreślone wydarzenie. Co zamierza wtedy zaprezentować tajwański producent, przekonamy się dopiero, gdy ten dzień nastąpi, ale internauci skupili się na dwóch domysłach - albo wtedy na Filipinach oficjalnie pojawi się model Asus ZenFone 4 Max, którego premiera nastąpiła już w Rosji, albo ASUS wykorzysta tą imprezę do zaprezentowania pozostałych modeli z serii ZenFone 4. Choć trzeba tu napomknąć, że w Europie ASUS zaplanował premierową imprezę (tak samo enigmatyczną) dopiero na 21 września. Poczekamy, zobaczymy...

Obserwuj nas w Google News Obserwuj

Na podstawie Gadgets360

O autorze
jolanta-szczepaniak.jpg
Jolanta Szczepaniak

Dziennikarka - w zawodzie od 10 lat. Absolwentka UŁ. Dawniej związana z miesięcznikiem "Mobile Internet", obecnie publikuje testy w serwisie mGSM.pl. Sporadycznie blogerka i wikipedystka. Na co dzień fanka mobilnych technologii i internetu, gadżeciara, serialomaniaczka i nałogowa czytelniczka książek oraz prasy popularyzującej naukę.

Artykułów: 2757

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!

R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Wszystkie recenzje


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies