Samsung Galaxy S8 Mini jednak nie powstanie?

Opublikowane:
Tweety @mmddj_china
Tweety @mmddj_china fot. @mmddj_china na Twitterze

Wczoraj informowałem was o przecieku, wskazującym na możliwość wprowadzenia przez Samsunga modelu Galaxy S8 Mini. Dziś mamy kolejną informację, zaprzeczającą tej wczorajszej.

Nie wiem, jak was, ale mnie takie przecieki odrobinę bawią. Najpierw ktoś (najczęściej na Dalekim Wschodzie) puszcza w obieg jakąś plotkę, a niedługo potem ktoś inny jej zaprzecza. A wiarygodność informacji jest zazwyczaj podobna - czyli niezbyt wysoka. Tak jest i tym razem...

Przedstawiając wam wczoraj wieści o Samsungu Galaxy S8 Mini, zaznaczałem, iż pochodzą z niepewnego źródła - ale jednocześnie wyrażałem opinię, że wprowadzenie tego telefonu miałoby sens, brakuje bowiem na rynku tego rodzaju smartfonów... I nie należy wykluczać, że nadal będzie brakować.

Leakster znany jako @mmddj_china opublikował tweet, w którym twierdzi, iż Galaxy S8 Mini nie istnieje i nigdy nie istniał. Miał to powiedzieć "inżynier z Samsunga". I owszem - informacja może być prawdziwa - podobnie jak i wczorajsza. Na razie fakty są proste - mamy dwa wzajemnie wykluczające się przecieki - oba niepewne. Proponuję poczekać na kolejne wieści o S8 Mini. O ile się pojawią... A ja zastanawiam się, czy nie opublikować tweeta o tym, co powiedział mi pewien magazynier... Póki co - @mmddj_china twierdzi, że nie będzie także Samsunga Galaxy A10 Pro - ale tym razem nie zdradza, skąd o tym wie.

Zapytacie, po co publikuję takie niepewne informacje, szczególnie, gdy każdorazowo zaznaczam, że są nieoficjalne i mało wiarygodne? Uważam, że po prostu powinniście je poznać - i móc ocenić samemu. Czasem okazuje się, że przecieki były trafne - a wówczas czułbym się źle, wiedząc, że was o nich nie informowałem, gdy był na to czas. Ot - i cała filozofia.

Na podstawie informacji @mmddj_china

O autorze
adam-lukowski.jpg
Adam Łukowski

Od 25 lat w branży nowoczesnych technologii. Pamięta pierwsze komórki i początki mobilnego internetu, ma za sobą również pracę w poczytnych czasopismach. Od początku istnienia mGSM.pl dostarcza aktualności i recenzuje urządzenia, korzystając z wiedzy i nabytego przez lata doświadczenia.

Artykułów: 16469

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Szkło, stal, ruchoma matryca i jeden cal

Szkło, stal, ruchoma matryca i jeden cal

28.10.2025

Istne szaleństwo: zimna asceza lustrzanego metalu i obiektywy, które obiecują i dostarczają cuda. HUAWEI Pura 80 Ultra to smartfon dedykowany zdjęciom – i w tej dziedzinie wytycza nowe standardy. Krzyczą o tym wielkie szklane osłony obiektywów, których wyspa zajmuje niemal całą szerokość smartfona. Szepcze o tym nienachalnie innowacyjnie ruchoma matryca. więcej

Wszystkie recenzje


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies