
Premiera Nokii EOS coraz bliżej, mamy zatem kolejne przecieki dotyczące tego smartfonu. Telefon będzie montowany zapewne w Chinach, bowiem to właśnie stamtąd pochodzą kolejne zdjęcia elementów obudowy EOS-a.
Dotychczas sądzono, że smartfon wyposażony w aparat fotograficzny Pure View otrzyma obudowę z tworzywa, jak pozostałe Lumie. Ostatnio jednak Chińczycy opublikowali domniemane elementy obudowy EOS-a, ale wykonane z aluminium. Widać, że telefon będzie miał nieco zaokrąglony tył, SIM montowany w szufladce, a całość będzie zamknięta z boku dwiema śrubami. Wraz z tą obudową ukazano osłonkę aparatu fotograficznego. Widać na niej napis oznajmiający, że EOS otrzyma matrycę o 41 megapikselach. Problem w tym, że wycięcia w osłonie aparatu nie pokrywają się z otworami w pokazanej wcześniej obudowie. Zgadza się jedynie okrągły kształt.
![]() |
![]() |
||
| Domniemane elementy Nokii EOS fot: Engadget |
|||
By zamieszać jeszcze bardziej, kolejny Chińczyk dorzucił następne zdjęcie, na którym widać osłony aparatu jeszcze bez nadruku o liczbie megapikseli, za to w dwóch kolorach. Możemy zatem postawić hipotezę, że telefon będzie miał dwie odmiany obudowy - z tworzywa i metalu. Osobiście sądzę jednak, że nie miałoby to sensu. Moim zdaniem, albo oglądamy części różnych prototypów, z których tylko jeden zostanie zatwierdzony do produkcji, albo Nokia uraczy nas nie jednym, a dwoma fotograficznymi telefonami.
Na podstawie informacji serwisu Engadget


Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!