
Już za kilka dni przekonamy się, czy Orange zrewolucjonizuje polski rynek telekomunikacyjny. Firma ma taki zamiar, startując z nową marką suboperatorską: nju mobile.
Nowy brand ma kusić tanią, przejrzystą ofertą. "Będzie tanio, prosto i łatwo..." - zapowiada na Facebooku rzecznik Orange Wojciech Jabczyński. Na pytanie, czy będzie rewolucyjnie, Jabczyński odpowiada "Zdecydowanie rewolucyjnie". Czy rzeczywiście - przekonamy się w najbliższy czwartek, kiedy to poznamy szczegóły oferty nju mobile. Na razie wiemy jedynie, że dotychczasowi klienci Orange będą mogli przejść na nową ofertę bez konieczności wymiany karty SIM i numeru. Między wierszami możemy również wyczytać, że nowa submarka Orange ma konkurować przede wszystkim z Play. Pożyjemy, zobaczymy... Jestem pewien, że pojawienie się nowego gracza na rynku pozytywnie wpłynie na ceny, ale czy klienci odnajdą się w gąszczu ofert...?
Na podstawie informacji rzecznika Orange

Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!