nju mobile: nowy gracz na polskim rynku

Opublikowane:
Odsłuchaj artykuł

Już za kilka dni przekonamy się, czy Orange zrewolucjonizuje polski rynek telekomunikacyjny. Firma ma taki zamiar, startując z nową marką suboperatorską: nju mobile.

Logo nju mobileLogo nju mobile
fot: Facebook

Nowy brand ma kusić tanią, przejrzystą ofertą. "Będzie tanio, prosto i łatwo..." - zapowiada na Facebooku rzecznik Orange Wojciech Jabczyński. Na pytanie, czy będzie rewolucyjnie, Jabczyński odpowiada "Zdecydowanie rewolucyjnie". Czy rzeczywiście - przekonamy się w najbliższy czwartek, kiedy to poznamy szczegóły oferty nju mobile. Na razie wiemy jedynie, że dotychczasowi klienci Orange będą mogli przejść na nową ofertę bez konieczności wymiany karty SIM i numeru. Między wierszami możemy również wyczytać, że nowa submarka Orange ma konkurować przede wszystkim z Play. Pożyjemy, zobaczymy... Jestem pewien, że pojawienie się nowego gracza na rynku pozytywnie wpłynie na ceny, ale czy klienci odnajdą się w gąszczu ofert...?

Obserwuj nas w Google News Obserwuj

Na podstawie informacji rzecznika Orange

O autorze
adam-lukowski.jpg
Adam Łukowski

Od 25 lat w branży nowoczesnych technologii. Pamięta pierwsze komórki i początki mobilnego internetu, ma za sobą również pracę w poczytnych czasopismach. Od początku istnienia mGSM.pl dostarcza aktualności i recenzuje urządzenia, korzystając z wiedzy i nabytego przez lata doświadczenia.

Artykułów: 17249

Ten artykuł skomentowano już 4 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!

R E K L A M A
Opinie nie są weryfikowane.
icon up
50,0% 
icon down
 0,0% 
icon unknown opinion
 50,0% 
Opinia neutralna

mike

ciekawe jak z ważnością konta po doładowaniu - czy będie rok jak w play fresh i virgin


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Rezor

rozmowy w kraju
minuta 0,19zł bez limitu po wykorzystaniu 29 zł
SMS 0,09zł bez limitu po wykorzystaniu 9 zł
MMS 0,19zł bez limitu po wykorzystaniu 9 zł
1 MB 0,19zł bez limitu po wykorzystaniu 19 zł


Jedyny problem z netem bo po wykorzystaniu 9zł zwalnia

13 lat w mGSM 33 opinie
Opinia neutralna

Doomsayer

Tja i walnie jeszcze 30 (obecnie korzystają z 21 albo 20) cyfrowy simlock na każdym swoim telefoniku, za którego zdjęcie będzie trzeba zapłacić ponad 100zł...


R E K L A M A
Opinia pozytywna

FAN

Już zacieram ręce :D zobaczymy co to nasze kochane Orange wymyśli, oby było korzystniej z pakietami niż w popie i jakiś dodatkowy pakiecik internetowy jak jest w Heyah i T-mobile i Plusie ;)

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Wszystkie recenzje


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies