Geeksphone Keon w FCC

Opublikowane:
Odsłuchaj artykuł

W laboratoriach amerykańskiej FCC zakończyły się testy jednego z pierwszych smartfonów z Firefox OS: Geeksphone Keon. Dzięki obecności w FCC dysponujemy jego wiarygodnymi danymi, mamy też przeciętnej jakości zdjęcia...

Specyfikacja pokazuje, że Keon - podobnie jak pozostałe modele z tym systemem - będzie raczej low-endowym, niedrogim telefonem. Choć będzie tani, można go określić mianem uniwersalnego, obsłuży bowiem sieci GSM/WCDMA 850 i 1900MHz. Ma 3,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HVGA oraz jednordzeniowy procesor Snapdragon S17225A o taktowaniu 1 GHz. To powinno wystarczyć do sprawnej obsługi systemu, który nie wygląda na "zasobożerny". Dzięki baterii o pojemności 1580 mAh możemy też liczyć na całkiem przyzwoity czas pracy. Niepodważalnym atutem tego modelu będzie również cena, wynosząca 91 euro. A teraz zapraszam do obejrzenia galerii telefonu:

Obserwuj nas w Google News Obserwuj

Geeksphone Keon Geeksphone Keon Geeksphone Keon

Geeksphone Keon Geeksphone Keon Geeksphone Keon

Geeksphone Keon
Geeksphone Keon
fot: FCC

Na podstawie informacji serwisu Engadget

O autorze
adam-lukowski.jpg
Adam Łukowski

Od 25 lat w branży nowoczesnych technologii. Pamięta pierwsze komórki i początki mobilnego internetu, ma za sobą również pracę w poczytnych czasopismach. Od początku istnienia mGSM.pl dostarcza aktualności i recenzuje urządzenia, korzystając z wiedzy i nabytego przez lata doświadczenia.

Artykułów: 17253

Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!

R E K L A M A
Opinie nie są weryfikowane.
icon up
50,0% 
icon down
 0,0% 
icon unknown opinion
 50,0% 
Opinia neutralna

3500

Fajny dobór kolorów, spora bateria jak na takie podzespoły, ale może to nic nie znaczyć gdy będzie jeszcze niedopracowany system. Może on pożerać baterię jak głodny słoń bambusy. Ogólnie bardzo jestem zainteresowany FFOS i kupiłbym sobie taki drugi prosty smartfon.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Robson

Moim zdaniem to bardzo dobrze, że pojawi się na rynku seria telefonów mających na pokładzie zupełnie inny system niż konkurencja. Cały świat zdominował android i apple, gdzieś tam także jest nokia z windows phone... Troszkę mały wybór, ciekawe tylko jak Firefox będzie śmigał;)

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Wszystkie recenzje


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies