Wesołych Świąt!

Opublikowane:
Odsłuchaj artykuł

Bajecznie kolorowych pisanek, mokrego dyngusa i mniej zimowej, świątecznej pogody na tegoroczne Święta Wielkanocne życzy Wszystkim Użytkownikom, Sympatykom i Gościom redakcja mGSM i GSMchoice.

Wesołych ŚwiątWesołych Świąt




Chcielibyśmy życzyć Wam zdrowia, szczęścia, wiosennej (wreszcie...) beztroski i długich wypadów poza miasto przy coraz piękniejszej pogodzie. To Święto Zmartwychwstania i Odrodzenia, Święto Radości i Nadziei na lepsze jutro. Życzymy Wam, byście mogli spędzić je w gronie rodziny i najbliższych. Żebyście znaleźli czas na zwykłą rozmowę i cieszenie się tymi, na których Wam zależy. Dzielcie się jajkiem i - choć za oknem śnieg - polewajcie wodą na szczęście - byle z umiarem.

Obserwuj nas w Google News Obserwuj

Wesołych Świąt!


Redakcja mGSM.pl

Inf. własna

O autorze
adam-lukowski.jpg
Adam Łukowski

Od 25 lat w branży nowoczesnych technologii. Pamięta pierwsze komórki i początki mobilnego internetu, ma za sobą również pracę w poczytnych czasopismach. Od początku istnienia mGSM.pl dostarcza aktualności i recenzuje urządzenia, korzystając z wiedzy i nabytego przez lata doświadczenia.

Artykułów: 17253

Ten artykuł skomentowano już 5 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!

R E K L A M A
Opinie nie są weryfikowane.
icon up
100,0% 
icon down
 0,0% 
icon unknown opinion
 0,0% 
Opinia pozytywna

Stachu

I ja się dołączam do życzeń: Redakcji i wszystkim którzy tu zaglądają: Wszystkiego dobrego z Okazji Wielkanocy!!!


R E K L A M A
15 lat w mGSM 611 opinii
Opinia pozytywna

Azawakh

I ja życzę Redakcji zdrowych i wesołych Świąt! W poniedziałek niech Redakcja weźmie wodoodporne pokrowce na swoje telefony bo dzieciaki będą pewnie urzadzać wodne bitwy. Trzeba się zabezpieczyć podczas świątecznego spacerku!

Opinia pozytywna

Jurek

Szanownej Redakcji wszelkiej pomyślności na cały rok z okazji Wielkiejnocy a nazajutrz mokrego dyngusa i dobrej zabawy. Portalowi mGSM.pl życzę nadal tak dobrej formy jak dotychczas. Pierwszy w gsm portal opniotwórczy i informacyjny; i niech tak dalej będzie!!!


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Genta

@mozilla
Może śnieżnych? :D
Wesołych Świąt :P

14 lat w mGSM 181 opinii
Opinia pozytywna

mozilla007

Ja napiszę krótko: Mokrych jajek :)

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Wszystkie recenzje


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies