
Bajecznie kolorowych pisanek, mokrego dyngusa i mniej zimowej, świątecznej pogody na tegoroczne Święta Wielkanocne życzy Wszystkim Użytkownikom, Sympatykom i Gościom redakcja mGSM i GSMchoice.
Chcielibyśmy życzyć Wam zdrowia, szczęścia, wiosennej (wreszcie...) beztroski i długich wypadów poza miasto przy coraz piękniejszej pogodzie. To Święto Zmartwychwstania i Odrodzenia, Święto Radości i Nadziei na lepsze jutro. Życzymy Wam, byście mogli spędzić je w gronie rodziny i najbliższych. Żebyście znaleźli czas na zwykłą rozmowę i cieszenie się tymi, na których Wam zależy. Dzielcie się jajkiem i - choć za oknem śnieg - polewajcie wodą na szczęście - byle z umiarem.
Wesołych Świąt! |
| Redakcja mGSM.pl |
Inf. własna

Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!