Gresso dla kobiet

Opublikowane:
Odsłuchaj artykuł

Firma Gresso - czyli specjaliści od luksusowych, choć niekoniecznie wyszukanych technicznie telefonów - postanowiła zrobić ukłon w stronę kobiet. I oto, krótko przez 8 marca, wprowadza do oferty model Cruiser Titanium White.

Telefon ten to kolejna już odmiana serii Cruiser. Tym razem postawiono na kombinację połyskliwego szkła i arktycznej bieli - co powinno spodobać się zamożnym klientkom. Biały korpus wykonany jest - tak, jak dotąd - z jednego kawałka tytanu, którego obróbka zajmuje 7 roboczogodzin. Szkło, zakrywające wyświetlacz i część tyłu również jest polerowane ręcznie, podobnie, jak każdy pojedynczy element klawiatury. Kobieca edycja Cruiser Titanium powstanie w ilości 999 sztuk, każda oczywiście opatrzona kolejnym numerem grawerowanym na obudowie. Telefon kosztuje jedyne 3 tysiące dolarów.

Obserwuj nas w Google News Obserwuj

Gresso Cruiser Titanium White Gresso Cruiser Titanium White
Gresso Cruiser Titanium White
fot: Gresso

Jak wspomniałem, od strony technicznej telefon może już nie zachwycać. Ma 2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 240x320 pikseli, obsługuje pasma GSM 900/1800/1900 i korzysta z leciwej platformy S40. Ma tylko 30 MB pamięci, gniazdo kart microSD odczyta nośniki do 2 GB, a 2-megapikselowy aparat wystarczy tylko minimalistom. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że przy tak słabej specyfikacji bateria o pojemności 860 mAh wystarczy na dłużej, niż dobę...

Na podstawie informacji producenta

O autorze
adam-lukowski.jpg
Adam Łukowski

Od 25 lat w branży nowoczesnych technologii. Pamięta pierwsze komórki i początki mobilnego internetu, ma za sobą również pracę w poczytnych czasopismach. Od początku istnienia mGSM.pl dostarcza aktualności i recenzuje urządzenia, korzystając z wiedzy i nabytego przez lata doświadczenia.

Artykułów: 17271

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!

R E K L A M A
Opinie nie są weryfikowane.
icon up
0,0% 
icon down
 0,0% 
icon unknown opinion
 100,0% 
Default user logo
Marek

Opinia neutralna

Hahaha oni żartują. Niech zrobią dla zamożnych smartfona. A nie jakąś cegiełkę, napewno bogaty czlowiek kupi sobie Galaxy S3 lub S4... (To moje zdanie nie muszę mieć racji)
.uznam.net.pl | 06.03.2013, 16:03

R E K L A M A

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Wszystkie recenzje


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies