
Miniony weekend przyniósł kolejne przecieki o nowych urządzeniach Nokii i Samsunga. Co ciekawe, w obu przypadkach źródłem informacji są sami producenci. Zastanawiam się, czy to dzieło przypadku, czyjeś niedopatrzenie, czy zaplanowana strategia...?
Podczas prezentacji Samsunga Note 10 w czerwonej obudowie, na wyświetlanym w tle slajdzie pojawiło się tajemnicze urządzenie, które zidentyfikowano jako Galaxy Note 8.0. Ów tablet ma niebawem wejść na rynek, ale jak dotąd jego istnienie nie było oficjalnie potwierdzone. Na zdjęciu ukazuje nam się jako sprzęt z rysikiem S-Pen i zaskakująco szeroką (i mało efektowną) ramką wokół ekranu.
| Reklama KPN Mobiel wideo: KPN Mobiel przez YouTube |
|||
Nie jestem pewien, że są to przypadkowe, niezaplanowane wpadki. Koncerny nie zatrudniają raczej przypadkowych ludzi, którzy mogliby być tak niefrasobliwi, by ujawniać nowe produkty przed rynkową premierą. Nie sposób oprzeć się wrażeniu, iż są to celowe zagrywki, mające podtrzymywać zainteresowanie daną marką. Sam dałem się złapać - wszak czytacie właśnie tekst o Nokii i Samsungu, choć żadna z tych firm nie pokazała swych nowości. I na pewno napiszę o nich kolejny raz, gdy zostaną oficjalnie ujawnione i zaprezentowane... I chyba o to chodziło specom o marketingu - czyż nie?
Inf. własna


Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!