Opinia pozytywna
misiu9091909
Hm, może coś w tym jest, może my jesteśmy bardziej okrzesani niż osoby z Europy Zachodniej. Nieraz się o tym mówi. Może uznano, że to my najbardziej potrafimy docenić zalety wewnętrzne telefonu, a nie niezmienny przy aktualizacji wygląd zewnętrzny. Albo nie wiem. :P