
Z dalekiego Chile przypłynęły wieści na temat drugiego wcielenia popularnego Samsunga Galaxy S Plus. Galaxy S II Plus ma się pojawić już w ciągu najbliższych tygodni...
Czy będzie wyglądał tak, jak na dołączonej grafice - nie wiemy, ale możemy przyjąć, że finalny produkt nie będzie znacząco odbiegał od przedstawionego teraz. Według nieoficjalnych informacji, Galaxy S II Plus ma korzystać z dwurdzeniowego procesora Exynos o taktowaniu 1,5 GHz, wspieranego przez 1 GB pamięci operacyjnej. W nowym modelu standardem ma być poszerzalna kartami microSD (a może już także microSDXC) 16-gigabajtowa pamięć oraz 8-megapikselowy aparat. Miłośników serii Galaxy ucieszą zapewne wieści o 4,5-calowym wyświetlaczu, który będzie wykonany w technologii AMOLED. Nie wiemy jeszcze, jaką będzie miał rozdzielczość, ale myślę, że możemy oczekiwać nawet 720p. Nie określono jeszcze systemu, z jakim nowość wejdzie na rynek. Android Ice Cream Sandwich to oczywiście pewniak, ale może dostaniemy już żelkowy 4.1...?
Na postawie informacji serwisu Engadget

Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!