
Jeden z użytkowników chińskiego serwisu mikroblogowego Weibo opublikował (a później usunął) zdjęcie telefonu, który może być nowym modelem Nokii z systemem Windows Phone 8.
Niestety, poza zdjęciami nie podano żadnych dodatkowych informacji, musimy zatem polegać wyłącznie na tym, co widać. Widoczny na zdjęciu smartfon nosi logo Nokii i przypomina wyglądem dotychczasowy model Lumia 900. Warto zwrócić uwagę na nieco większy wyświetlacz i węższą ramkę, jaka go okala. Wszystko wskazuje na to, że prototyp ma niewymienną baterię i prawdopobnie (jak przywołana już Lumia) korzysta z karty microSIM. W oczy rzuca się również intensywny kolor obudowy - który zapewne będzie jedną z opcji, jakie otrzymamy do wyboru. Niewykluczone, że producent doda też silikonowy pokrowiec, widoczny na drugim ujęciu.
![]() |
| ||
| Tajemnicza Nokia z WP8 fot: WPdang |
|||
Na postawie informacji serwisu BGR
