Kolejne zdjęcia Galaxy III

Opublikowane:
Odsłuchaj artykuł

Sieć globalna żyje po prostu plotkami, a z faktami trudno walczyć, szczególnie gdy wśród ciekawych rzetelnych informacji posucha. Pojawiły się 2 kolejne pewne zdjęcia Samsunga Galaxy III. Przedstawiają dwie różne konstrukcje.

Oba zdjęcia wyłuskane zostały z Reddita. Na jednym można zobaczyć niewiarygodnie cienkie urządzenie z jeszcze bardziej niewiarygodnie cienkim modułem aparatu fotograficznego. Obudowa przypomina rozwiązaniami tę zastosowaną w odtwarzaczu Galaxy S WiFI 4.2. Stylistyka jest zgodna jak najbardziej z wymogami serii, choć wątpliwości musi budzić fizyczny przycisk na przednim panelu. Zdjęcie ma być uwiarygodnione logo agencji public relations Weber Shanwick w prawym dolnym rogu, ale nie takie oszustwa widział Internet.

Obserwuj nas w Google News Obserwuj
Galaxy III numer 1 Galaxy III numer 2
Galaxy III?
fot. Reddit

Źródłem drugiego zdjęcia jest przyjaciel, który pracuje w Samsungu na znaczącym stanowisku. Źródło równie wiarygodne co powyższe, choć smartfon przynajmniej wygląda prawdopodobnie. Bardziej niż serię Galaxy przypomina pozbawionego krągłości Nexusa. Autor wpisu na Reddicie podaje nawet szczątkową specyfikację: czterordzeniowy Exynos, Super Amoled Plus z rozdzielczością HD, aparat 12 megapikseli + LED flash, 2 GB pamięci RAM, 8 mm grubości, bateria o pojemności 2250 mAh.

Galaxy IIIGalaxy III - nieco lepsza jakość
fot: iDNES.cz

Jeśli chodzi o wygląd, serce wbrew logice rwie się do pierwszego urządzenia, ale rozsądek podpowiada, że prawdopodobnie druga konstrukcja jest bardziej prawdopodobnym finałem oczekiwania na trzeciego Galaxy. Możliwe, że Samsung zechce jednak mocno uderzyć, żeby przebić w swoim flagowym smartfonie rekordową matrycę Nokii.

I jeszcze jedna uwaga, po obejrzeniu zdjęć: dlaczego pracownicy Samsunga i profesjonalnych firm PR mają takie kiepskie aparaty w swoich smartfonach?

AKTUALIZACJA:

Dołożona została jeszcze jedna grafika nieco lepszej jakości. Wygląda jak oficjalny render biura prasowego Samsunga i do złudzenia przypomina smartfon na drugim zdjęciu, ale jak zwykle zalecam sceptycyzm.

Na podstawie informacji serwisu Reddit

O autorze
jacek-filipowicz.jpg
Jacek Filipowicz

Dziennikarz specjalizujący się w rynku urządzeń elektronicznych, ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń przenośnych, telefonów, smartfonów i tabletów. Związany z katalogiem mGSM.pl od początku istnienia serwisu. Od 2012 roku pełni funkcję redaktora naczelnego. Autor testów, recenzji, aktualności.

Artykułów: 2038

Ten artykuł skomentowano już 4 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!

R E K L A M A
Opinie nie są weryfikowane.
icon up
0,0% 
icon down
 25,0% 
icon unknown opinion
 75,0% 
Opinia neutralna

NieJestemzPolskiPL

Jakby mieli już oddawana trójkę to czemu jej nie wypuścili do sprzedaży?
Bo jako konkurencyjna względem flagowca Nokii przegrałaby na starcie bez lepszego aparatu? Bo ludzi kręcą cyferki? - a może z innego powodu, a może rzeczywiście nie mają jeszcze trójki i dlatego jej nie pokazali na MWC. Nie jestem specem od marketingu. Samsung ma takich speców zapewne ze dwa bataliony, nie licząc ich asystentów. Łączna zdolność obliczeniowa ich mózgów przekracza możliwości mojego. Ja mogę wyłącznie spekulować. (jf)


R E K L A M A
Opinia negatywna

jackhammeR

Powodzenia w przebijaniu Noki...co najwyżej z S. może konkurować. Albo kolejną pomyłką HTC.
Ale dlaczego? Technologia wykorzystana przez Nokię jest ogólnodostępna. Samsung poza tym ma jedną znaczącą przewagę: jest również (w przeciwieństwie do Nokii) producentem matryc. Na przeszkodzie mogą stanąć jedynie względy ekonomiczne - ale wbrew pozorom podobnie jest w przypadku Nokii. Masowe wdrożenie dziś jeszcze stosunkowo drogiej jak na telefon matrycy, we flagowym produkcie, może zabić producenta. Myślę, że Koreańczycy od dawna mieli Trójkę, ale postanowili odczekać do po MWC (co zresztą przed kongresem zapowiadali). Nokia zabiła im niezłego klina. Teraz siedzą i słychać tylko dźwięk stukania w kalkulatory. Jeśli należysz do tych, którzy myślą rankingami, to daruj sobie odpowiedź. Mnie jest absolutnie wszystko jedno kto z tej konkurencji wyjdzie zwycięsko. Lubię się tylko czasem pozastanawiać. Ciekaw jestem np. w jaki sposób Finowie dokonali dużego zakupu matryc w tajemnicy i nie wzbudzając niczyich podejrzeń. (jf)

Opinia neutralna

marcin

"dlaczego pracownicy Samsunga i profesjonalnych firm PR mają takie kiepskie aparaty w swoich smartfonach?" toć oni nie w smartfonach takie słabe aparaty mają :) To kalkulatorem robione, tam dopiero 0,3Mpx montują :D Pierwsze zdjęcie jakoś mi się nie podoba (wygląda dziwnie), drugie byłoby lepsze, tylko ta ramka pomiędzy wyświetlaczem a górną krawędzią telefonu..., za duża. Trzeba czekać na trzecie zdjęcie, przy okazji prezentacji modelu :)
Ja bym zaczął od tego, że niekoniecznie są pracownikami Samsunga ;> A ja w ogóle nie mam aparatu w kalkulatorze, buuu... (jf)


R E K L A M A
Opinia neutralna

Upper

Pierwsza opcja bardzo ładna! Czekam na ten telefon z zamiarem zakupu i mam nadzieję, że wygląd i możliwości nie zawiodą. Niestety mało prawdopodobne by była była prawdziwa gdyż na wyświetlaczu napisana jest data "premiery" na 22 maja. A sam Samsung (co prawda Polski odział) oznajmił na "rozdaniu złotych anten", iż premiera odbędzie się pod koniec czerwca :/

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Wszystkie recenzje


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies