Apple iPad Pro 10.5 256 GB
| Marka |
Apple Zobacz Telefony Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 10.5 256 GB |
| Wprowadzony na rynek | II kwartał 2017 |
| Cena |
Brak informacji o cenach
Ustaw alert cenowy
|
| Rodzaj | Tablet |
| Wymiary | 250.60 x 174.10 x 6.10 mm |
| Waga | 477.00 g |
| Kolor |
|
| Wyświetlacz |
Kolorowy / IPS TFT 16,7 milionów kolorów 1668 x 2224 px (10.50") 265 ppi ∼78.3% screen-to-body ratio |
| Ochrona wyświetlacza |
|
| Max. czas czuwania |
|
| Max. czas odtwarzania | Video: 10 h |
| Max. czas przeglądania internetu |
WiFi: 10 h 4G: 9 h |
| Standardowa bateria | Li-Po |
| Szybkie ładowanie |
|
| Ładowarka w zestawie |
|
| Ładowanie indukcyjne |
|
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Pamięć dla użytkownika | Brak danych |
| Karty pamięci |
|
| System operacyjny | iOS 11 |
| Procesor |
Apple A10X
czytaj więcej 64-bit |
| Standardy |
GSM, UMTS, LTE, CDMA
czytaj więcej
|
| Ekran dotykowy |
|
| Standard kart(y) SIM | nanoSIM |
Mimo iż staramy się, aby wszystkie informacje i dane techniczne dostępne w serwisie mGSM.pl były aktualne i prawdziwe, nie możemy jednak zagwarantować, że takie są w rzeczywistości. Dlatego też, jeśli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy