Starci użytkownicy komórek pamiętają zapewne funkcję kompozytora dzwonków, która pozwalała stworzyć własny, unikalny sygnał. Opcja ta zniknęła na lata wraz z nastaniem ery smartfonów - ale Nothing postanowił dać jej drugie życie!
W smartfonie Nothing Phone (2) powróci wbudowany kompozytor dzwonków! Firma Nothing nawiązała współpracę z muzyczną grupą Swedish House Mafia, która skomponuje zestaw sygnałów do nowego smartfonu. Ale to nie wszystko - użytkownik będzie mógł - za pomocą prostego, dotykowego interfejsu - zmiksować dźwięki, tworząc zupełnie nowe, unikalne. Ponadto, Nothing połączy dźwięki z podświetlanym interfejsem Glyph na tyle obudowy. Dzięki temu, będzie można samemu stworzyć unikalną kompozycję dzwonka i sygnałów świetlnych. Co ważne, funkcja Glyph Composer trafi też na poprzedni model Nothinga, czyli do Nothing Phone (1). Stanie się to zapewne podczas którejś z kolejnych aktualizacji smartfonu. W filmiku opublikowanym na Twitterze, możecie zobaczyć interfejs Glyph Composer w akcji - kliknijcie tutaj.