R E K L A M A

Samsung Galaxy A Quantum 2 - czyli A82 - na zdjęciach (akt.)

Opublikowane:
Samsung Galaxy A Quantum 2
Samsung Galaxy A Quantum 2
fot. Whylab via Weibo

Wiemy już, że Samsung Galaxy A82 nie będzie mieć ruchomego aparatu fotograficznego, jak jego poprzednik. Dziś - możemy przyjrzeć się temu smartfonowi bliżej.

Do sieci wyciekły zdjęcia modelu Samsung Galaxy Quantum2. To model przeznaczony dla biznesu i władz, o wysokim stopniu bezpieczeństwa. Poprzedni Samsung Galaxy A Quantum bazował na Galaxy A71. Tym razem - ma być spokrewniony z modelem A82.

Na zdjęciach widzimy model o stylizacji pasującej do wcześniejszych modeli serii A, czyli Galaxy A72 albo Galaxy A52. Mamy zatem jednobarwny tył, z lekko wystającą oprawką aparatu fotograficznego, zaś na froncie - wąskoramkowy wyświetlacz typu Infinity O. Poza tym - niestety - zdjęcia nie niosą wielu informacji.

Możemy dostrzec, że Samsung Galaxy Quantum2 ma pamięć 6+128 GB. Ponadto, krążą plotki, że Galaxy A Quantum 2 i Galaxy A82 mają mieć procesor Snapdragon 855+, wyświetlacze Full HD+ z odświeżaniem 120 Hz oraz system Android 11. Wyposażenie mają też tworzyć: aparat 64 Mpx z optyczną stabilizacją obrazu oraz akumulator o pojemności 4500 mAh.

Na podstawie informacji Weibo: 1, 2

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!