R E K L A M A

Xiaomi Mi 11 Ultra ma problem?

Opublikowane:
Wypadek czy celowe działanie?
Wypadek czy celowe działanie?
fot. Gizchina

Niedawno okazało się, że Redmi Note 10 nie należy do najwytrzymalszych smartfonów, a dziś napłynęły niepokojące wieści na temat Xiaomi Mi 11 Ultra.

W sieci krąży zdjęcie, przedstawiające egzemplarz Xiaomi Mi 11 Ultra złamany wpół. Wygląda to tak, jakby obudowa telefonu miała słaby punkt - podobnie, jak w przypadku Redmi Note 10. Ramka nośna przełamała się na wysokości przycisków, nieco poniżej panelu aparatu fotograficznego.

Niestety, na razie nie jesteśmy w stanie ocenić tego przypadku. Brakuje informacji o okolicznościach uszkodzenia telefonu. Nie wiemy, czy powstało ono przy normalnej eksploatacji telefonu, czy może podczas transportu. A może po prostu ktoś bardzo chciał złamać ów telefon? Skłaniam się ku ostatniej z możliwości. Testując model Redmi Note 10, który łamie się w podobnym miejscu, nie stwierdziłem, by telefon był nadmiernie podatny na uszkodzenie przy normalnej eksploatacji. Co innego, gdybym się uparł, że go zniszczę. Tu - może być podobnie, a nim wpadniemy w panikę - poczekajmy na kolejne testy Ultry...

Na podstawie informacji Gizchina

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł skomentowano już 4 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 4.
0,0% 
 25,0% 
 75,0% 
Lic3k
Wole zeby mi się tel w kieszeni złamał niz jak apple ma to w zwyczaju wybuchła bateria :D Niestety każdy tel ma swój mankament stawiam jednak ze apple czy inne tel przy użyciu takiej siły też będą się składać w pół. Po za tym telefonu raczej nie kupuje się po to zeby go łamać ;)
.136.125.137 | 07 Apr 2021, 16:04

xd
Nie wiem czy wiesz, ale Apple robią w chinach :D
.183.134.54 | 07 Apr 2021, 10:04
RAF
Jeśli ktoś naprawdę się interesuje telefonami, w jaki sposób i z czego są zdobione. Wie Dobrze że to nie jest pancerny telefon o którym mowa. Do tego jest wykonany z obudowy ceramicznej, czego inne firmy mogą pozazdrościć lub tak wywindować ceny,że sprzedaż się nie opłaca. Po drugie nikt przy zdrowych zmysłach nie traktuję w ten sposób swojego telefonu, a tym bardziej jeśli aparat ma obudowę zabezpieczająca. A takie trolowanie po chińczyk to zwykła niewiedza i zawiść maluczkich łudzi.
.178.71.158 | 07 Apr 2021, 10:04

Adam
Bardzo typowa sytuacja u chińskich producentów telefonów. Dlatego nigdy nie kupię żadnego chińczyka!. Apple lub Koreanski Samsung to inna liga jeśli chodzi o jakość wykonania
.222.118.29 | 07 Apr 2021, 01:04