R E K L A M A

Jak wygląda Lenovo Legion 2 Pro?

Opublikowane:
Lenovo Legion 2 Pro
Lenovo Legion 2 Pro
fot. Weibo

O nadchodzącym gamingowym modelu Lenovo Legion 2 Pro wiemy już całkiem sporo, ale - jak dotąd - nie mieliśmy zbyt wielu informacji o jego wyglądzie. Aż do dziś!

Zdjęcia Lenovo Legion 2 Pro pojawiły się oczywiście w chińskiej sieci społecznościowej Weibo. Widzimy na nich smartfon o naprawdę ciekawym wyglądzie. O ile front, z dość szeroką ramką wokół ekranu, raczej nie porywa, o tyle tył prezentuje się niecodziennie i oryginalnie. Tylną część obudowy podzielono na trzy elementy. Każdy z paneli ma zaokrąglone narożniki, a pomiędzy nimi widać metalową ramkę. Skrajne panele są jasne, a środkowy - ciemniejszy.

Umieszczono na nim logo Legion, a także wentylator układu chłodzenia. Element ten jest mocno zaakcentowany. Na ciemniejszym polu obudowy zamontowano także podwójny aparat fotograficzny z diodą LED. Jego położenie nie jest przypadkowe - umieszczono go bliżej środka obudowy, by zapewnić łatwe fotografowanie smartfonem w pozycji poziomej - jak podczas grania. Na zdjęciach daje się również dostrzec ciekawe wyprofilowanie tylnych paneli - są lekko wypukłe, by zapewnić komfort trzymania telefonu podczas rozgrywki. Zdecydowanie trudniej dostrzec z kolei aparat przedni, który ma się wysuwać z boku obudowy. Nieco lepiej widać szczeliny frontowych głośników stereo, biegnące tuż przy ramce telefonu.

Według wcześniejszych informacji, Lenovo Legion 2 Pro ma procesor Snapdragon 888 oraz nawet do 16 GB pamięci RAM, a także 6,92-calowy, AMOLED-owy wyświetlacz FHD+ z częstotliwością odświeżania 144 Hz. Panel dotykowy będzie natomiast odświeżany z częstotliwością 720 Hz. Smartfon zasila akumulator o pojemności 5500 mAh w połączeniu z szybkim ładowaniem 90 W. Przedni aparat fotograficzny ma mieć rozdzielczość 44, zaś tylny - 64 Mpx. Premiera - 8 kwietnia.

Na podstawie informacji Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!