R E K L A M A

Vivo iQOO Neo5 pozuje do zdjęć

Opublikowane:
Vivo iQOO Neo5
Vivo iQOO Neo5
fot. Weibo

W chińskiej społecznościówce pojawiły się zdjęcia przedstawiające gotowy, działający egzemplarz nadchodzącego Vivo iQOO Neo5. Czego się dowiedzieliśmy?

Ze zdjęć wynika, że Vivo iQOO Neo5 zostanie utrzymany w stylizacji typowej dla swej linii. Na tyle obudowy znajdziemy prostokątną ramkę skrywającą potrójny aparat fotograficzny i diodę. Niestety, nie będzie ani gimbalowej stabilizacji, ani peryskopowego teleobiektywu. To gadżety zastrzeżone dla droższych modeli, a Neo to przecież budżetowce w gamie iQOO. Logo producenta znajdzie się w wizualnym "przedłużeniu" ramki aparatu - i będzie to jedyna ozdoba matowego tylnego panelu. Z przodu - zobaczymy wyświetlacz z otworkiem na aparat do selfie pośrodku górnej krawędzi. Na zdjęciu ukazano, że w niektórych grach smartfon będzie mógł pracować z odświeżaniem obrazu o częstotliwości 120 Hz.

Vivo iQOO Neo5 ma otrzymać procesor Snapdragon 870, zaś cena urządzenia ma nie przekroczyć 3 tysięcy juanów, czyli 465 dolarów względnie 1750 zł. Premiera iQOO Neo5 odbędzie się 16 marca.

Na podstawie informacji Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!