R E K L A M A

Jak będzie wyglądać Samsung Galaxy S21 FE?

Opublikowane:
Samsung Galaxy S21 FE
Samsung Galaxy S21 FE
fot. LetsGoDigital

Samsung Galaxy S20 FE był jednym z najpopularniejszych modeli firmy w ubiegłym roku. Jaki będzie jego następca? Poznajcie Galaxy S21 FE!

Niestety, według informacji do jakich dotarli graficy z serwisu LetsGoDigital, Samsung Galaxy S21 FE nie będzie nawiązywać wyglądem do pozostałych modeli serii Galaxy S21. Jego stylizacja będzie raczej rozwinięciem ubiegłorocznej koncepcji. Możemy zatem liczyć na ciekawe kolory plastikowych tyłów obudowy i na klasyczną, prostokątną oprawkę aparatu fotograficznego. Przybierze ona jednak kolor korespondujący z reszta tylnego panelu, a trzy obiektywy będą jednakowej wielkości. Zestaw matryc pozostanie jednak taki, jak w ubiegłorocznym modelu 12, 12 i 8 Mpx.

Aparat do selfie również ma być podobny, jak w poprzednim modelu - i niezmiennie wkomponowany w otworek 6,5-calowego wyświetlacza Full HD+ o częstotliwości odświeżania obrazu 120 Hz. Sercem telefonu będzie procesor Exynos 2100, wspierany przez 6 lub 8 GB pamięci operacyjnej oraz 128 lub 256 GB pamięci flash. Smartfon zasili akumulator o pojemności 4800 mAh z szybkim ładowaniem 25 W oraz ładowaniem indukcyjnym 15 W. Nie ma nadziei na gniazdo minijack czy slot karty microSD, ale za to obudowa będzie mieć metalową ramkę oraz wodoszczelność w klasie IP68. Cena powinna oscylować wokół 649 euro, czyli 2900 zł. W zestawie nie będzie ładowarki.

Na podstawie informacji LetsGoDigital

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!