R E K L A M A

Samsung Galaxy M12 w drodze do Indii po ulepszeniu

Opublikowane:
Samsung Galaxy M12
Samsung Galaxy M12
fot. Samsung

Samsung Galaxy M12, który mniej więcej miesiąc temu pojawił się w Wietnamie, zmierza w kierunku Indii. Po drodze czeka go jednak znacząca modyfikacja. Jaka?

Według informacji indyjskiego oddziału Samsunga, model dostępny od 11 marca w Indiach będzie mieć wyświetlacz z odświeżaniem obrazu z częstotliwością 90 Hz. Wietnamski oddział Samsunga nie wspominał o tej opcji. Być może było to przeoczenie, ale równie prawdopodobne jest to, że model przeznaczony dla Indii nieco ulepszono.

Innych zmian w specyfikacji jednak już nie widać. Podano, że ekran jest wciąż 6,5-calowy, a rozdzielczość głównej matrycy fotograficznej to niezmiennie 48 megapikseli. Smartfon ma pokaźny akumulator - o pojemności 6000 mAh - oraz procesor Exynos wykonywany w technologii 8 nm - prawdopodobnie to Exynos 850. Grafiki pokazują, że Samsung Galaxy M12, jaki trafii do Indii, będzie mieć nieco inne wykończenie tylnej ścianki, niż model znany z Wietnamu. Może to być kolejna wskazówka tego, że mamy do czynienia z przekonstruowanym urządzeniem...

Na podstawie informacji Samsung

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!