R E K L A M A

Redmi Note 10 dostanie słabszy aparat, niż sądziliśmy

Opublikowane:
Redmi Note 10
Redmi Note 10
fot. @yabhishekhd

W ubiegłym tygodniu pojawił się zwiastun, sugerujący, że Redmi Note 10 otrzyma aparat fotograficzny 108 megapikseli. Niestety, nie do końca jest to prawda...

Spokojnie, aparat 108 megapikseli pojawi się w nowym Redmi - ale tylko w wersji Redmi Note 10 Pro. Podstawowy model dostanie "tylko" aparat 48 megapikseli. Tak wskazuje najnowszy przeciek, ukazujący smartfon Redmi Note 10 z firmowa, reklamową folią na ekranie. Wymieniono na niej najważniejsze cechy urządzenia - i niestety nie widać informacji o 108. megapikselach.

Okazuje się, że aparat będzie 48-megapikselowy, a głównej matrycy towarzyszyć będą jeszcze trzy pomocnicze. Ich domeną będą ujęcia szerokokątne, makro oraz rozmywanie tła. Nie trzeba być wróżbitą, by ocenić, że rozdzielczość pomocniczych aparatów wyniesie kolejno: 8, 2 i 2 megapiksele.

Są jednak i dobre wieści. Nawet bazowy model Redmi Note 10 będzie mieć AMOLED-owy wyświetlacz z otworkiem na aparat do selfie. Przekątna wyświetlacza wyniesie 6,43 cala, zaś rozdzielczość - to z pewnością Full HD+. Sercem smartfonu będzie Snapdragon 678, zaś zasilanie zapewni akumulator o pojemności 5000 mAh z szybkim ładowaniem o mocy 33 W.

Na podstawie informacji @yabhishekhd

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!